З Новим роком, окупанти: ЗСУ збили майже половину дорожезних найсучасніших дронів, закуплених російською армією

Дрони серії "Форпост" були закуплені Росією в Ізраїлі після 2008 року і активно використовувалися у війні на Донбасі з самого її початку.

Фото:https://medium.com/

Дослідницька група з Голландії Bellingcat повідомляє, що за період від початку війни армія України вже збила 5 з 12 закуплених Росією в Ізраїлі розвідувальних дронів. Кожен дрон коштує близько 7,5 млн. доларів. Про це йдеться на сайті medium.com, зазначають Патріоти України.

Дрони серії "Форпост" були закуплені Росією в Ізраїлі після 2008 року і активно використовувалися у війні на Донбасі з самого її початку. Також виробництво цих апаратів при підтримці Ізраїлю локалізовано в Росії.

Знову мирні люди - розмінна монета: Спецслужби "ЛНР" та "ДНР" затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".

Українські дипломати мають використати ситуацію довкола селища Шуми для посилення позицій у переговорах по Донбасу

вівторок, 15 вересень 2020, 22:17

Також зазначу, що місцеві вибори в ОРДЛО мають відбуватися за нормами Копенгагенської конвенції, що передбачає ключову роль спостерігачів ОБСЄ. З огляду на цей факт, Україна на тлі нинішнього скандалу, має підвищувати суб’єктність ОБСЄ і наполягати на том