З Новим роком, окупанти: ЗСУ збили майже половину дорожезних найсучасніших дронів, закуплених російською армією

Дрони серії "Форпост" були закуплені Росією в Ізраїлі після 2008 року і активно використовувалися у війні на Донбасі з самого її початку.

Фото:https://medium.com/

Дослідницька група з Голландії Bellingcat повідомляє, що за період від початку війни армія України вже збила 5 з 12 закуплених Росією в Ізраїлі розвідувальних дронів. Кожен дрон коштує близько 7,5 млн. доларів. Про це йдеться на сайті medium.com, зазначають Патріоти України.

Дрони серії "Форпост" були закуплені Росією в Ізраїлі після 2008 року і активно використовувалися у війні на Донбасі з самого її початку. Також виробництво цих апаратів при підтримці Ізраїлю локалізовано в Росії.

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...