З окупованої території на КПВВ "Майорськ" намагалися провезти старовинні ікони (фото)

Контрабанду перевозили на авто ВАЗ брат із сестрою, причому затримана громадянка пояснила, що начебто везла ікони своїм родичам.

Затримані ікони. Фото:прес-служба ДФС України

У Донецькій області співробітники спецпідрозділу податкової міліції "Фантом" затримали брата з сестрою, які везли через лінію розмежування дев'ять старовинних ікон. Про це інформують Патріоти України з посиланням на прес-службу ДФС України.

На контрольно-пропускному пункті в'їзду-виїзду "Майорськ" був зупинений автомобіль ВАЗ, на якому брат і сестра, громадяни України, прямували в село Костянтинівка з окупованої території.

Унаслідок проведених заходів серед їхніх особистих речей було виявлено дев'ять ікон, виготовлених у 18-19 століттях. За словами громадянки, вона нібито везла ікони своїм родичам.

Зараз ікони передані співробітникам Національної поліції.

Вирішальну роль у деокупації Криму відіграє партизанський рух

вівторок, 16 серпень 2022, 23:01

Стосовно можливості активізації партизанського руху, враховуючи неоднорідність етнічного складу анексованого півострову, українській стороні, на мою думку, варто працювати саме в цьому напрямку. Сьогодні Президент Володимир Зеленський підписав указ про...

Рф змушена перенести "референдуми" в ОРДЛО: британська розвідка підтверджує дані місцевих сил спротиву.

вівторок, 16 серпень 2022, 22:52

Це не перший випадок, коли інсайди західних розвідок щодо ситуації на сході України фактично мають українське походження або підтверджують дані українських джерел. У міноборони Великобританії з посиланням на дані розвідки повідомили, що росія перебуває...