За брехню: Більше 20 росіян затримали в Південній Кореї

16 осіб було затримано з борту авіакомпанії "Сибір", 6 – авіакомпанії "Аврора", один прилетів рейсом з В'єтнаму і один – рейсом з Узбекистану.

Аеропорт "Сеул". Фото: airspot.ru.

В аеропорту Сеула (столиця республіки Корея) було затримано щонайменше 24 громадянина Росії. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Інтерфакс".

За попередньою інформацією МЗС Росії, 16 осіб було затримано з борту авіакомпанії "Сибір", 6 – авіакомпанії "Аврора", один прилетів рейсом з В'єтнаму і один – рейсом з Узбекистану. Південнокорейці зазначають, що підставою для затримання стало порушення міграційного законодавства, а саме мета візиту не відповідала заявленій.

Російське диппредставництво своєю чергою намагається залагодити ситуацію та допомогти росіянам. Додамо, раніше деякі російські ЗМІ повідомляли, що в сеульському аеропорту затримали літак з росіянами на борту. Однак в російському посольстві в Сеулі заявили, що нічого про це не знають.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою