"Заглянуть к нам и спросить нашего мнения", - видатний слюсар Захарченко запросив світових політиків у Донецьк

Зокрема, ватажок "республіки" заявив, що "мінські угоди" не працюють тому, що їх не виконує українська сторона.

Олександр Захарченко. Фото: politrada.com.

Під час онлайн-конференції з одеситами ватажок фейкової "Донецької республіки" Захарченко запросив держсекретаря США Джона Керрі в Донецьк. Разом з ним самовпевнений бойовик "республіки" покликав в "ДНР" представників нормандської четвірки, повідомляють Патріоти України з посиланням на російські ЗМІ.

Захарченко запросив в "ДНР" європейських лідерів. Зокрема, ватажок "республіки" заявив, що "мінські угоди" не працюють тому, що їх не виконує українська сторона. "Вот как вы думаете, почему американские и европейские политики приезжают в Киев и буквально заставляют киевскую власть начать выполнять Минские соглашения? Думаете, американские и европейские политики — придурки и уговаривают киевлян сделать то, что они уже сделали? Или может быть это говорит о том, что киевские власти не выполняют свои обязательства по Минску-2", - запитав Захарченко.

Також він зазначив, що США і ЄС вже розпочали тиск на Україну, щоб влада країни зупинила війну на Донбасі. "Я посоветовал бы Виктории Нуланд и представителям Германии и Франции после того, как они уговорят своих киевских подопечных начать принимать предусмотренные Минскими соглашениями решения, заглянуть к нам и спросить нашего мнения", - порадив європейським лідерам ватажок терористів.

Разом з цим він ще раз запросив Керрі і представників "нормандської четвірки" в Донецьк. "Приглашение остаётся в силе. Безопасность и максимально возможный в условиях войны и экономической блокады комфорт — гарантируем", — резюмував терорист Захарченко.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...