Загибель не від кулі: В Олександрії місцеві сепаратисти в кафе отруїли АТОшника

Правоохоронці очікують остаточного результату токсикологічної експертизи, яка допоможе з'ясувати, якою саме речовиною отруїли військового.

Кафе, де можливо отруїли бійця АТО. Фото: Диалог.

Олександрійська поліція, прибувши на місце події, побачила, що неподалік від кафе "У Миши" лежало тіло солдата у військовій формі. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Диалог.

Оглянувши тіло військового, працівники поліції виявили в його кишенях паспорт, військовий квиток та інші документи. Слідів пограбування і побоїв, як і будь-яких інших слідів насильства, на тілі солдата не було. Працівники поліції відправили тіло військового на експертизу. Результат судово-медичної експертизи був шокуючим: солдат був отруєний невідомою речовиною, яка і стала причиною його смерті.

Співробітники поліції встановили, що отруєного військового звали Олександр Подточенко, йому було всього 27 років. Він після закінчення терміну служби в зоні проведення антитерористичної операції був демобілізований і прямував додому, в Миколаївську область, щоб стати на облік для звільнення в запас. Правоохоронці очікують остаточного результату токсикологічної експертизи, яка допоможе з'ясувати, якою саме речовиною отруїли військового.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...