Загинув смертю хоробрих: Російського офіцера посмертно нагородили званням Народного героя України, - Бутусов

Доброволець АТО убитий 23 травня 2014 року при атаці блокпоста терористів під Карлівкою, будучи командиром однієї з груп батальйону "Донбас".

Ілюстрація:YouTube

Російський офіцер Микола Козлов був посмертно удостоєний звання Народного героя України. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив журналіст Юрій Бутусов, передають Патріоти України.

61-річний Козлов пішов на війну услід за сином, але через вік його не могли призвати в армію. Тому Микола відправився в добровольчий загін.

"Козлов - офіцер прикордонних військ КДБ СРСР, начальник прикордонної застави, родом з Пермської області, росіянин за національністю", - розповів Бутусов.

"У його селі Вишетарасівка Запорізької області показували в основному російські телеканали. Але він вирішив подивитися своїми очима на Майдан, і 20 лютого був свідком розстрілу Небесної сотні. Його глибоко вразило, як поранений майданівець помирав на його очах і співав гімн України. Тому в родині Козлових агресія РФ в Криму і на Донбасі була сприйнята критично, російським телеканалам вже ніхто не вірив", - повідав журналіст.

Козлов загинув 23 травня 2014 року при атаці блокпоста терористів під Карлівкою, коли був командиром однієї з груп добровольців.

"Це був один з перших боїв війни. Микола загинув смертю хоробрих зі зброєю в руках, як справжній офіцер і захисник свого народу", - додав Бутусов.

Проросійські бойовики готують провокації на окупованій Луганщині

неділя, 10 жовтень 2021, 21:12

Росія та підконтрольні їй бойовики "ЛНР" готують нові збройні провокації у Луганській області. Кремль планує звинуватити Україну в загостренні бойових дій, зірвати відкриття нових КПВВ і спробувати схилити Київ до власного плану виконання Мінських угод.

Арешт Саакашвілі: причини та можливі наслідки для України

четвер, 7 жовтень 2021, 15:35

Візит експрезидента був використаний як каталізатор для об’єднання всіх опозиційних сил. Це мало б призвести до збільшення електоральної підтримки партії Саакашвілі. Він свідомо йшов на провокацію протестних настроїв усередині Грузії. Як із цим пов’яза...