Заявили, нібито здалися самі: ФСБ полонила двох татарських добровольців у Криму

Причиною того, що двоє кримчан здалися російським силовикам, в прес-службі ФСБ називають відсутність фінансування, приниження і побої з боку польових командирів батальйону.

Батальйон кримських татар. Фото: sev.life.

Двоє учасників українського добровольчого батальйону Ленура Іслямова нібито здалися російським силовикам в окупованому Криму. Про це повідомили у Федеральній службі безпеки Росії, передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

Мова йде про братів Рустема та Якима Османових. Повідомляється, що один з них, Рустем Османов, який постійно проживає в Криму, в січні 2016 року вступив до лав цього батальйону, де отримав позивний "Араб". У батальйоні займався риттям окопів, рубав дрова, приготуванням їжі, прибиранням території.

Його брат, Яким Османов, вступив в батальйон у лютому 2016 року і отримав позивний "Діджей", який пізніше змінився на "Дикий". Він також виконував господарські роботи, а пізніше брав участь в огляді та перевірці документів громадян недалеко від українського прикордонного пункту пропуску "Чаплинка" в Херсонській області на кордоні з Кримом.

Причиною того, що двоє кримчан здалися російським силовикам, в прес-службі ФСБ називають відсутність фінансування, приниження і побої з боку польових командирів батальйону. Зазначається, що оскільки брати Османови добровільно припинили участь в добровольчому батальйоні, їх звільнили від кримінальної відповідальності за ст. 208 КК Росії ("Організація незаконного збройного формування або участь у ньому").

На вертольотах МВС людей можна було доправити просто в санаторій Нових Санжарів й уникнути конфлікту. Але цього чомусь не зробили

вівторок, 25 лютий 2020, 20:45

Не варто забувати, що все це відбулося на тлі розмов про можливу відставку Кабінету Міністрів. Сама ситуація в Санжарах б'є по суб'єктності не лише президента та уряду, а й по суб'єктності держави. Було створено вкрай негативну для міжнародного іміджу наш

Чому, маючи негативний досвід блокування, керівництво МВС не прийняло рішення щодо евакуації гелікоптерами Airbus H225?

субота, 22 лютий 2020, 12:15

Чому, маючи негативний досвід блокування можливого приїзду евакуйованих з Китаю у Львівський обласний госпіталь ветеранів війни, керівництвом МВС не було прийнято рішення щодо "переходу у світ нових технологій", а саме: транспортування евакуйованих на тер