Замість Аксьонова Кремль прагнув поставити Грача: Головний комуніст Криму розповів, як його ошукали з "троном" під час захоплення Криму

Кримські депутати "проголосували" за Сергія Аксьонова.

Леонід Грач. Фото: В-курсе.ру.

Екс-народний депутат України, кримський політик Леонід Грач розповів виданню Meduza про обставини "обрання" в лютому 2014 року Сергія Аксьонова "головою Ради міністрів Криму", передають Патріоти України.

Грач повідомив, що спочатку цю посаду співробітники ФСБ і особисто міністр оборони Росії Сергій Шойгу пропонували йому. Так, 23 лютого 2014 року співробітники ФСБ РФ організували йому телефонну розмову з Шойгу.

"Шойгу мені каже: "Ну я вас прошу, дайте згоду...". Я відповідаю, ніяких сумнівів, треба тільки вирішити одну проблему (неприйняття кандидатури Грача верхівкою кримської Партії регіонів - Ред.). Він каже: "Це не проблема". Ми розлучаємося з цією компанією, а мені дзвонить в черговий раз людина з ФСБ, з якою треба зустрітися.

Пішов зустрічатися з ефесбешником. Підходить чоловік: "Я полковник такий-то, підемо, я вас з генералом з'єднаю". А він зняв там тимчасово житло, у них все законспіровано. Ми пішли в квартиру, у них свій зв'язок, він мене з'єднує з генералом. І знову мені кажуть: "Ти повинен дати згоду... Завтра збери вранці мітинг і заяви, що ти даєш згоду бути прем'єр-міністром", - розповів Грач.

Згодом, він дізнався, що кримські депутати "проголосували" за Сергія Аксьонова. "А ці теж ... Сидять у мене, жеруть мої бутерброди, п'ють мою горілку. Розводять руками і кажуть: "Розумієш, не вийшло". І тихенько втекли", - нарікає Грач.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...