Затримання друга Захарченка і Мотороли в Україні: Прикордонники поділилися подробицями

Росіянин плутався в даних свого українського паспорта, що і викликало підозру у прикордонників.
Російський полковник (в центрі) зі своїми вже ліквідованими друзями. Фото: соцмережі.

Затримання інструктора бойовиків "ДНР", російського військового Валерія Гратова відбулося ще на початку червня. Про це повідомив представник Держприкордонслужби України Олег Слободян на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Зазначається, що Гратов при виїзді з території України пред'явив український паспорт на ім'я Валерія Войтенка і телеграму з невизнаного Придністров'я про тяжкий стан здоров'я його матері. Однак він плутався в даних свого паспорта, що і викликало підозру у прикордонників.

"В результаті детального огляду речей підозрілого у його куртці був виявлена внутрішня потайна кишеня з якої було вилучено аркуш паперу з установчими даними та телефонами перших осіб ПМР та людей з РФ, орден "Червона зірка", смартфон, флеш-носії інформації (на них виявлені фотографії затриманого з терористами "Моторола", "Гіві", Захарченком; відео обстрілів української території; агітаційні матеріали "ДНР" та "ЛНР"; фото з місць бойових дій з Дебальцево, Донецький аеропорт, Горловка, Сніжне, Іловайськ", - зазначив Слободян. Він додав, що пізніше чоловіка ідентифікували як Валерія Гратова.

"Уряд запізно ухвалив рішення про обов’язкову обсервацію українців, які прибули з-за кордону", - Снєгирьов

середа, 1 квітень 2020, 16:38

Знову ж таки, виникає питання – хто періодично підставляє президента Зеленського? І чому раз за разом виникають подібні конфліктні ситуації? Президент і Кабінет міністрів запізно вирішили відправляти усіх українців, які прибули з-за кордону, на обов’яз...

Повернення українців з-за кордону порушує чинне законодавство по боротьбі з епідеміями

вівторок, 31 березень 2020, 12:16

Оголошену в Україні надзвичайну ситуацію можна порівняти із «тушінням пожежі бензином». На мою думку, продовження карантину ще на місяць, без відповідної підтримки з боку уряду, серйозно загрожує економічній безпеці держави. Кабінет міністрів пізно зуп...