Землю може скоро накрити вулканічна зима: Геологи у США попередили про небезпеку (відео)

Згідно з оцінками ООН, виверження Єллоустонського вулкана може залишити нашу планету з запасом продовольства тільки на 74 дні.

Єллоустонський вулкан. Фото: Рейтерс.

Американські вчені попередили про страшні наслідки виверження гігантського вулкана, розташованого в Єллоустонському національному парку. Востаннє він прокидався понад 640 тисяч років тому. Супервулкан може принести кліматичну катастрофу, передають Патріоти України.

За побоюванням геологів, його виверження може викликати тривалу вулканічну зиму, протягом якої температура нижньої атмосфери глобально впаде, а людство не зможе вирощувати рослини на Землі, тому їжі стане занадто мало для кількості людей, що проживають на планеті.

Так, за всю історію Єллоустонський вулкан вивергався три рази. Вперше більше 2 мільйонів років тому, в результаті чого розпалися гірські хребти, а чверть Північної Америки накрила хвиля попелу.

Наступні рази були не такими сильними, проте привели до утворення широковідомої кальдери (величезної круглої западини). Оскільки періодичність вивержень раніше становила близько 600 років, дослідники припускають, що небезпека чекає людство вже в найближчі роки. "Нам слід сісти і подумати", – попередили в NASA.

Згідно з оцінками ООН, виверження може залишити Землю з достатнім запасом продовольства рівно на 74 дні.

Ядерний шантаж Путіна: Росію попередили публічно і приватно про можливі наслідки

четвер, 29 вересень 2022, 21:42

Російський відомий своєю сталою тактикою так званого "підвищення ставок", тому не випадково наразі задіяна риторика щодо можливого використання ядерної зброї у разі неприйняття російських умов, а фактично шантажу. 21 вересня президент Володимир Путін п...

Американські літаки моніторять ядерні об'єкти РФ. Україну беруть під парасольку

четвер, 29 вересень 2022, 21:30

Про наслідки "референдумів" та загрозу тактичною ЯЗ. Про оперативну обстановку на фронті станом на 28.09.22, "приєднання нових регіонів" до рф, наступ ЗСУ, "могілізацію" та ядерну загрозу від режиму путіна. 01:10 - про секретний пункт та кількість ново...