Землю може скоро накрити вулканічна зима: Геологи у США попередили про небезпеку (відео)

Згідно з оцінками ООН, виверження Єллоустонського вулкана може залишити нашу планету з запасом продовольства тільки на 74 дні.

Єллоустонський вулкан. Фото: Рейтерс.

Американські вчені попередили про страшні наслідки виверження гігантського вулкана, розташованого в Єллоустонському національному парку. Востаннє він прокидався понад 640 тисяч років тому. Супервулкан може принести кліматичну катастрофу, передають Патріоти України.

За побоюванням геологів, його виверження може викликати тривалу вулканічну зиму, протягом якої температура нижньої атмосфери глобально впаде, а людство не зможе вирощувати рослини на Землі, тому їжі стане занадто мало для кількості людей, що проживають на планеті.

Так, за всю історію Єллоустонський вулкан вивергався три рази. Вперше більше 2 мільйонів років тому, в результаті чого розпалися гірські хребти, а чверть Північної Америки накрила хвиля попелу.

Наступні рази були не такими сильними, проте привели до утворення широковідомої кальдери (величезної круглої западини). Оскільки періодичність вивержень раніше становила близько 600 років, дослідники припускають, що небезпека чекає людство вже в найближчі роки. "Нам слід сісти і подумати", – попередили в NASA.

Згідно з оцінками ООН, виверження може залишити Землю з достатнім запасом продовольства рівно на 74 дні.

Ядерний потенція Путіна: Чи реальні загрози і чим може відповісти світ?

субота, 7 травень 2022, 17:20

Своєю чергою, Президент України Володимир Зеленський не виключає можливості застосування кремлем зброї масового ураження на тлі війни проти України, оскільки росіяни вже продемонстрували безвідповідальний підхід до ядерної небезпеки на українських АЕС.

Відновити справедливість: У Львові можуть з'явитися вулиці на честь героїв Луганщини

субота, 7 травень 2022, 17:08

Збереження історичної правди про визвольні змагання на теренах Луганщини, гідне вшанування пам"яті його учасників- це головна мета цієї ініціативи. Прес-служба ГІ " Права Справа"