Згрішив - покайся: Головний військовий прокурор Матіос боїться, що Бог його покарає каліцтвом чи паралізує

Високопосадовець додав, що не знає, скільки людей мріє помститися йому.
Анатолій Матіос. Фото: РБК.

Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос відмовився коментувати інформацію про замахи на нього, однак зазначив, що побоюється за своє життя. Про це Матіос розповів в ефірі авторської програми засновника видання "ГОРДОН" Дмитра Гордона на телеканалі "112 Україна", передають Патріоти України.

"За життя своє боюся. І прошу Бога, щоб не карав мене при житті: це коли ти покалічений, паралізований чи ще щось на зразок. І я намагаюся так жити, щоб не відповідати за свої вчинки при житті гірше, ніж після смерті", – зазначив він.

Матіос додав, що не знає, скільки людей мріє помститися йому. "Я вірю, та й мій життєвий досвід і кар'єрний засвідчує, що я більше "плюс", ніж "мінус". Тому що Бог не догоджає лише покидькам, я себе таким не вважаю, хоча знаю, що критика і нерозуміння стосовно мене є. Але фундаментальна українська концепція повного знання про всіх і вся про що свідчить? Про те, що в нас відбувається біфуркація – це як із "Торнадо". Ми маємо дійти до точки очищення, катарсису, а потім настане щастя", – підсумував він.

"Вернём все в зад!": Севастопольські комуністи змусили дітей співати про Сталіна

неділя, 17 грудень 2017, 0:12

Зазід урочисто відкрив севастопольський комуніст і співак Сергій Курочкін, який зображав Сталіна. Севастопольські комуністи провели урочисті збори з нагоди 138-го дня народження керівника СРСР часів Великого терору Йосипа Сталіна, де дітей присвячували...

У Миколаєві провалився в яму і розбився насмерть український військовий (фото)

субота, 16 грудень 2017, 23:45

За словами очевидців, які відразу підбігли до місця події, протягом 10 хвилин потерпілий ще подавав ознаки життя. Увечері в суботу, 16 грудня, на вулиці Соборній у Миколаєві біля Обласного палацу культури провалився в яму і розбився насмерть українськи...