Згрішив - покайся: Головний військовий прокурор Матіос боїться, що Бог його покарає каліцтвом чи паралізує

Високопосадовець додав, що не знає, скільки людей мріє помститися йому.
Анатолій Матіос. Фото: РБК.

Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос відмовився коментувати інформацію про замахи на нього, однак зазначив, що побоюється за своє життя. Про це Матіос розповів в ефірі авторської програми засновника видання "ГОРДОН" Дмитра Гордона на телеканалі "112 Україна", передають Патріоти України.

"За життя своє боюся. І прошу Бога, щоб не карав мене при житті: це коли ти покалічений, паралізований чи ще щось на зразок. І я намагаюся так жити, щоб не відповідати за свої вчинки при житті гірше, ніж після смерті", – зазначив він.

Матіос додав, що не знає, скільки людей мріє помститися йому. "Я вірю, та й мій життєвий досвід і кар'єрний засвідчує, що я більше "плюс", ніж "мінус". Тому що Бог не догоджає лише покидькам, я себе таким не вважаю, хоча знаю, що критика і нерозуміння стосовно мене є. Але фундаментальна українська концепція повного знання про всіх і вся про що свідчить? Про те, що в нас відбувається біфуркація – це як із "Торнадо". Ми маємо дійти до точки очищення, катарсису, а потім настане щастя", – підсумував він.

Ця кров - на совісті Кремля: У річницю трагедії українці пригадали подробиці катастрофи МН17 на Донбасі (фото, відео)

вівторок, 17 липень 2018, 18:21

Як відомо, Росія всіляко заперечує свою причетність до знищення малайзійського авіалайнера. 17 липня в Україні вшановують четверту річницю з дня аварії Boeing рейсу MH17, який був збитий російським "Буком" і спричинив за собою смерть 298 осіб. У зв'язк...

"Гроб на колёсиках": У "ДНР" похвалилися новим "роботокомплексом" (відео)

вівторок, 17 липень 2018, 13:58

Окупанти заявили, що ця зброя нібито здатна утримувати і супроводжувати ціль. Бойовики «ДНР» показали в мережі роботокомплекс «Турель» з дистанційним управлінням вогнем, передають Патріоти України. За даними окупантів, «Турель» призначений для установк...