Згрішив - покайся: Головний військовий прокурор Матіос боїться, що Бог його покарає каліцтвом чи паралізує

Високопосадовець додав, що не знає, скільки людей мріє помститися йому.
Анатолій Матіос. Фото: РБК.

Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос відмовився коментувати інформацію про замахи на нього, однак зазначив, що побоюється за своє життя. Про це Матіос розповів в ефірі авторської програми засновника видання "ГОРДОН" Дмитра Гордона на телеканалі "112 Україна", передають Патріоти України.

"За життя своє боюся. І прошу Бога, щоб не карав мене при житті: це коли ти покалічений, паралізований чи ще щось на зразок. І я намагаюся так жити, щоб не відповідати за свої вчинки при житті гірше, ніж після смерті", – зазначив він.

Матіос додав, що не знає, скільки людей мріє помститися йому. "Я вірю, та й мій життєвий досвід і кар'єрний засвідчує, що я більше "плюс", ніж "мінус". Тому що Бог не догоджає лише покидькам, я себе таким не вважаю, хоча знаю, що критика і нерозуміння стосовно мене є. Але фундаментальна українська концепція повного знання про всіх і вся про що свідчить? Про те, що в нас відбувається біфуркація – це як із "Торнадо". Ми маємо дійти до точки очищення, катарсису, а потім настане щастя", – підсумував він.

Планеті загрожує новий катаклізм: Вчені забили тривогу через Антарктиду

середа, 21 березень 2018, 14:40

З 1900 року рівень світового океану піднявся на 20 сантиметрів, а до кінця 21-го століття підніметься на метр або більше, тому вивчення льодовиків Антарктиди має величезне значення. Через активне танення гігантського льодовика в Антарктиді вже в найбли...

У Британії зухвала мавпа роздягнула туристку (відео)

середа, 21 березень 2018, 14:20

Ця нахабна мавпа майже оголила груди туристки, коли приспустили її топ, піднімаючись на дівчину. Легко вдягнувшись, Бріттані Боумен вирушила з друзями в місто Чіангмай в Таїланді, відоме своїми мавпами. Вона навіть не припускала, що її чекає, повідомля...