Згрішив - покайся: Головний військовий прокурор Матіос боїться, що Бог його покарає каліцтвом чи паралізує

Високопосадовець додав, що не знає, скільки людей мріє помститися йому.
Анатолій Матіос. Фото: РБК.

Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос відмовився коментувати інформацію про замахи на нього, однак зазначив, що побоюється за своє життя. Про це Матіос розповів в ефірі авторської програми засновника видання "ГОРДОН" Дмитра Гордона на телеканалі "112 Україна", передають Патріоти України.

"За життя своє боюся. І прошу Бога, щоб не карав мене при житті: це коли ти покалічений, паралізований чи ще щось на зразок. І я намагаюся так жити, щоб не відповідати за свої вчинки при житті гірше, ніж після смерті", – зазначив він.

Матіос додав, що не знає, скільки людей мріє помститися йому. "Я вірю, та й мій життєвий досвід і кар'єрний засвідчує, що я більше "плюс", ніж "мінус". Тому що Бог не догоджає лише покидькам, я себе таким не вважаю, хоча знаю, що критика і нерозуміння стосовно мене є. Але фундаментальна українська концепція повного знання про всіх і вся про що свідчить? Про те, що в нас відбувається біфуркація – це як із "Торнадо". Ми маємо дійти до точки очищення, катарсису, а потім настане щастя", – підсумував він.

Хіти тижня. Із життя диверсантів у Другій світовій: Історія чекіста, який керував Києвом, - блогер

вівторок, 17 жовтень 2017, 15:30

Невідомо чому, резидентом в окупованому Києві став 29-річний лейтенант держбезпеки з дипломом школи-семирічки Іван Кудря, що працював на оперативній роботі по лінії розробки українських націоналістичних середовищ. "Радянська держбезпека, готуючись до з...

Хіти тижня. Його шанували десятки мільйонів: Помер відомий екстрасенс з українським корінням

вівторок, 17 жовтень 2017, 14:00

​Уславленому цілителю було 82 роки. У Москві на 83-му році життя помер відомий цілитель та екстрасенс Аллан Чумак. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив журналіст Дмитро Гордон, передають Патріоти України. Аллан Чумак прийшов у цілительство з ж...