"Женераля Няшу" на нари: Поклонську звинувачують у створенні "релігійної" терористичної організації

На початку 2017 року організація «Христианская держава - Святая Русь» розіслала в кінотеатри РФ листи з проханням не показувати «Матильду». У заяві організації йдеться, що в разі виходу фільму «кінотеатри почнуть горіти».

Наталію Поклонську звинуватили у тероризмі. Ілюстрація: Медуза.

Російський режисер Олексій Учитель заявив, що депутат Держдуми і «екс-прокурор» окупованого Криму Наталія Поклонська надає підтримку і забезпечує прикриття терористичної організації. Заява режисера, як то кажуть в прес-релізі, пов'язане з інцидентом в Єкатеринбурзі, де чоловік на УАЗі влетів в кінотеатр, а потім підпалив автомобіль, пише Медуза. Новину передають Патріоти України.

За його словами, в Росії під виглядом релігійної формується терористична організація, яка ставить собі за мету дестабілізацію суспільства. Учитель зазначив, що протести проти його фільму «Матильда» - це лише привід для цієї організації заявити про себе. Він зазначив, що «бойовиків» ніхто не намагається зупинити. Про яку саме організацію йдеться, він не повідомив.

«Мы видим и их идеологов, и организаторов, боевиков. Они не скрываются. Мы видим, что они работают не против кино, они работают против российского государства. Пора уже их остановить!» — йдеться в заяві Учителя.

Вранці 4 вересня в Єкатеринбурзі водій мікроавтобуса УАЗ врізався в будівлю кінотеатру «Космос». Автомобіль протаранив вхід в кінотеатр, після чого загорівся. У машині було знайдено декілька газових балонів. Автомобіль підпалив сам водій. В результаті інциденту ніхто не постраждав.
Видання Znak.com з посиланням на близькі до слідства джерела стверджує, що мотивом Мурашова став прокат в Єкатеринбурзі фільму «Матильда» Олексія Учителя про позашлюбні зв'язки імператора Миколи II. Такий же версії дотримується мер Єкатеринбурга Євген Ройзман.

«Похоже, что поджог ККТ Космос в Екб все-таки из-за Матильды. Донагнетались. Возгорелось пламя. Считаю терактом. Привет Поклонской», – написав він в twitter.

У свою чергу Поклонська заявила, що передача їй «привітів» через соціальні мережі неприпустима. "Это недопустимо для руководителей такого уровня, равно как и передача мне "приветов" через социальные сети", - заявила вона.

На початку 2017 року організація «Христианская держава - Святая Русь» розіслала в кінотеатри листи з проханням не показувати «Матильду». У заяві організації йдеться, що в разі виходу фільму «кінотеатри почнуть горіти». Згодом в організації називали це повідомлення лише констатацією факту, що незадоволені показом «Матильди» люди можуть піти на крайні заходи і піти на злочини. Організація також заявила, що не має відношення до інциденту в Єкатеринбурзі.

Живим би не вийшов: На місці вбивства Захарченка виявили ще один вибуховий пристрій, який мав зреагувати на обличчя терориста

четвер, 20 вересень 2018, 21:26

Виявлений пристрій було виконано на найвищому технічному рівні, з імпортних комплектуючих і з використанням спеціального програмного забезпечення. У так званому "МГБ ДНР" заявили, що виявили в ресторані "Сепар" в центрі Донецька, де був ліквідований ва...

У Супрун неприємності? Суд відновив Амосову на посаді ректора університету імені Богомольця

четвер, 20 вересень 2018, 20:45

МОЗ зобов'язали виплатити професорці Амосовій 1000 грн моральної шкоди.​. Печерський районний суд Києва 20 вересня визнав незаконним і скасував наказ Міністерства охорони здоров'я України про звільнення Катерини Амосової з посади ректора Національного ...