У соціальних мережах останнім часом активно поширюється фотографія, зроблена нібито під час святкування дня міста Львова, на якій присутня нацистська свастика. Видання StopFake пояснило походження цієї фотографії, передають Патріоти України.
Так, на передньому плані показана дівчинка, над якою розміщено банер з написом "Es lebe Deutsche armee! Слава вільній Україні" ("Хай живе німецька армія! Хай живе вільна Україна", - ред.). Крім іншого, на банері розміщений портрет Адольфа Гітлера з гербами Третього рейху. На задньому плані біля прапора України прикріплений прапор нацистської Німеччини.
У лютому в антиукраїнських групах в соцмережах Вконтакте, Twitter з'явився ряд постів, практично з ідентичним текстом.
Це фото в своєму Twitter опублікував німецький депутат фракції "Лівих" Дітер Дем, проте пізніше видалив пост. Кілька разів фотографія з'являлася в соцмережах приблизно півтора роки тому.
Журналісти відзначають, що насправді фотографія не має відношення до Львову. Фото було зроблено на зйомках фільму "Матч" російського кінорежисера Андрія Малюкова. Картина знімалася ще в 2011 році в Харкові і під Києвом. У фільмі йдеться про історію футбольного матчу між радянськими і німецькими футболістами в 1942 році в Києві.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...