Життя - дорожче: Терористи на Донбасі масово залишають лави збройних формувань

Найманці все частіше скаржаться на незадовільні соціально-побутові умови, погане речове та продовольче забезпечення, нестабільні виплати обіцяних грошових винагород за їхні злочини.

Російські бойовики. Фото: odnako.su.

Бойовики самовільно залишають лави проросійських незаконних збройних формувань. Про це повідомляється на сторінці прес-центру АТО у Facebook, передають Патріоти України.

У бандформуваннях російсько-терористичних військ стрімко зростає невдоволення умовами проходження "служби". За даними розвідки, останнім часом найманці все частіше скаржаться на незадовільні соціально-побутові умови, погане речове та продовольче забезпечення, нестабільні виплати обіцяних грошових винагород за злочини проти України, а також відверто байдуже ставлення до них ватажків НЗФ, які призначаються та куруються спецслужбами РФ.

У штабі АТО наголосили, що деякі "командири" банформувань є кадровими військовослужбовцями регулярної російської армії. "Так, лише з початку 2016 року в одній з озброєних банд неіснуючих республік, яка голосно називається "11-й окремий мотострілецький полк" так званої армії "ДНР" та дислокується на території зруйнованого Донецького аеропорту, вже обліковано близько 15 випадків дезертирства", - йдеться у повідомленні.

У прес-центрі АТО зазначили, що з кожним днем ця цифра стрімко зростає, а подібні випадки є системними й трапляються практично у всіх "підрозділах" терористів. "Лави загарбників полишають не лише одурені російською пропагандою громадяни України, які взяли в руки зброю в ім’я абсурдних ідей "русского мира", але й росіяни, що чинять злочини на українській землі на замовлення та за гроші влади Російської Федерації", - підкреслюється в повідомленні.

У штабі АТО додали, що такий стан справ у ворожому стані, у поєднанні з фактами тотальних чисток серед його ватажків, все більше спростовує заяви одного з очільників терористичного руху на Донбасі Олександра Захарченка про непереможність та професійність "армії ДНР". "Окрім того, це беззаперечно нівелює поширені російськими пропагандистами чутки про блискавичне економічне та соціальне зростання рівня життя на тимчасово окупованих територіях українського Донбасу", - підсумували в прес-центрі.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...