Живим би не вийшов: На місці вбивства Захарченка виявили ще один вибуховий пристрій, який мав зреагувати на обличчя терориста

Виявлений пристрій було виконано на найвищому технічному рівні, з імпортних комплектуючих і з використанням спеціального програмного забезпечення.

Місце ліквідації ватажка терористів Захарченка. Фото:btvi.in

У так званому "МГБ ДНР" заявили, що виявили в ресторані "Сепар" в центрі Донецька, де був ліквідований ватажок псевдореспубліки Олександр Захарченко, ще один вибуховий пристрій. Про це повідомляють Патріоти України.

Терористи стверджують, що цей пристрій відрізняється повною автономністю і незалежністю від зовнішніх радіо- або кабельних сигналів. "Підривник отримував команду від міні-відеокамери, яка була пов'язана з його власною системою розпізнавання осіб", - йдеться в повідомленні так званого "МГБ ДНР".

За словами бойовиків, ця система розпізнавання осіб була налаштована на профіль Олександра Захарченка і повинна була спрацювати в тому випадку, якщо вхідний вибуховий пристрій з яких-небудь причин не ідентифікує ватажка "ДНР" при вході в кафе "Сепар".

"Виявлений пристрій виконано на найвищому технічному рівні, з імпортних комплектуючих і з використанням спеціального програмного забезпечення", - зазначають ЗМІ.

Джерело: УНІАН

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...