Живим би не вийшов: На місці вбивства Захарченка виявили ще один вибуховий пристрій, який мав зреагувати на обличчя терориста

Виявлений пристрій було виконано на найвищому технічному рівні, з імпортних комплектуючих і з використанням спеціального програмного забезпечення.

Місце ліквідації ватажка терористів Захарченка. Фото:btvi.in

У так званому "МГБ ДНР" заявили, що виявили в ресторані "Сепар" в центрі Донецька, де був ліквідований ватажок псевдореспубліки Олександр Захарченко, ще один вибуховий пристрій. Про це повідомляють Патріоти України.

Терористи стверджують, що цей пристрій відрізняється повною автономністю і незалежністю від зовнішніх радіо- або кабельних сигналів. "Підривник отримував команду від міні-відеокамери, яка була пов'язана з його власною системою розпізнавання осіб", - йдеться в повідомленні так званого "МГБ ДНР".

За словами бойовиків, ця система розпізнавання осіб була налаштована на профіль Олександра Захарченка і повинна була спрацювати в тому випадку, якщо вхідний вибуховий пристрій з яких-небудь причин не ідентифікує ватажка "ДНР" при вході в кафе "Сепар".

"Виявлений пристрій виконано на найвищому технічному рівні, з імпортних комплектуючих і з використанням спеціального програмного забезпечення", - зазначають ЗМІ.

Джерело: УНІАН

Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...

Україна може остаточно вирішити проблему Зміїного

неділя, 26 червень 2022, 15:50

Наразі саме базування росіян на Зміїному є найбільшою проблемою для чорноморських портів Одещини та дозволяє окупантам перекрити вихід у територіальні води Румунії й відповідно гирло Дунаю. 23 травня глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що Данія надасть...