З'явилися подробиці про українку, причетну до безглуздої загибелі росіянки в Домінікані (фото)

Наталя Мар'янчик закінчила факультет журналістики Києво-Могилянської академії та переїхала на постійне місце проживання в Домінікану.

Наталя Мар'янчик постійно живе в Домінікані. Фото: соцмережі.

Журналістам вдалося дізнатися ім'я українки, яка зняла на відео смертельний удар росіянки об дорожній знак в Домінікані, коли та висунулася по пояс з авто. За інформацією сайту "Обозреватель", дівчину звуть Наталя Мар'янчик, передають Патріоти України.

Відомо, що українка закінчила факультет журналістики Києво-Могилянської академії та переїхала на постійне місце проживання в Домінікану. На сторінці Мар'янчик в Facebook зазначено, що на даний момент вона проживає в місті Пунта-Кана.

Також вдалося з'ясувати, що в 2010-2012 рр. дівчина була автором публікацій для українського відділення Deutsche Welle.

Фото дівчини опублікувало і домініканське ЗМІ. При цьому наголошується, що місцеві ЗМІ називають українку Іванною Бойрачук і приводять її номер закордонного паспорта. Також вони призводять невірне прізвище росіянки.

Оновлені бронежилети, берці, “сенсорні” рукавички з кевларовою підкладкою, балістичні шоломи: Нове спорядження ЗСУ за стандартами НАТО

вівторок, 18 вересень 2018, 22:20

​Українські військові випробовують нові зразки спорядження для Збройних Сил України. Дослідні варіанти бронежилетів, берців, балістичних шоломів і захисних рукавичок бійці протестували в польових, різних кліматичних і максимально наближених до бойових ...

"В Крыму Россия строит гибридный ГУЛАГ": Муждабаєв розповів, хто з росіян переїжджає жити на анексований півострів

вівторок, 18 вересень 2018, 21:26

За словами журналіста, Кремль займається закамуфльованою депортацією - виштовхуючи з вкраденого півострова кримських татар і заповнюючи його військовими, пенсіонерами та бандитами з РФ. Таким чином Росія намагається змінити процентний склад населення.