ЗМІ викрили, як у відомстві Шойгу перекрутили інтерв'ю полоненого на Донбасі Агеєва

Полонений російський контрактник заявив в інтерв'ю "1 + 1", що уклав контракт на службу в Збройних силах Росії терміном на рік в березні 2017 року. Потім, за словами Агєєва, його відразу відправили до Луганська.​

Полонений на Луганщині російський контрактник Віктор Агеєв. Фото:Bigmir.net

Російські ЗМІ виявили невідповідності між заявою Міноборони РФ щодо росіянина Віктора Агєєва і його інтерв'ю, яке вийшло в ефір українського телеканалу "1 + 1". Про це пише Медуза, передають Патріоти України.

"В опубликованных по недосмотру СБУ видеокадрах Агеев сам заявил, что и так называемый «контракт» и свое «воинское звание» «ефрейтор» он подписывал и получал, находясь в Луганске, где действующих российских военнослужащих не было и нет", - йдеться в прес -релізі Південного військового округу РФ.

При цьому у викладених в інтернет фрагментах інтерв'ю таких слів Агєєва немає. Але в повній розшифровці на сайті телеканалу Агєєв каже: в своїй російській військовій частині йому обіцяли, що контракт "можна підписати вже тут в ЛНР". Після цього він неодноразово наголошує, що контракт підписував в Росії, а в ЛНР отримував тільки повідомлення про присвоєння звання єфрейтора.

У Міноборони зазначили, що контракт Агєєва не могли оформити за чотири дні, як про це сказав росіянин, тому що підготовка документів займає місяць.

Такого Агєєв також не говорив. Він сказав, що провів у військовій частині в Новочеркаську чотири дні до відправки в Луганськ. Скільки часу займало оформлення контракту, в інтерв'ю не сказано.

Як наголошується в прес-релізі ПВО, командування названої Агєєвим військової частини 65246 знаходиться не в Новочеркаську, "відповідно, ніхто з командування цієї частини ніколи не зустрічався і не міг там з Агеєвим підписувати контракт".

При цьому в порядку прийому на військову службу нічого не сказано про те, що командир частини повинен особисто укладати контракт з кандидатом. Командир частини приймає рішення про укладення контракту, а потім про це військовослужбовцям оголошують в наказі.

Агєєв заявив в інтерв'ю "1 + 1", що уклав контракт на службу в Збройних силах Росії терміном на рік в березні 2017 року. Потім, за словами Агєєва, його відразу відправили до Луганська.

Як повідомлялося раніше, росіянина Агєєва взяли в полон 24 червня. Російське Міноборони у відповідь на це заявило, що Агєєв закінчив строкову службу в 2016 році і контракт не підписував. Запевнення української сторони там назвали вигадкою.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...