"Змусь дурня Богу молитися...": Бабченко висміяв 1096 присідань на честь "Кримнашу"

До речі, безглузда затія росіян дуже нагадує плагіат відомого флешмобу на підтримку військових-ветеранів.

Коли Бог хоче покарати людину, Він відбирає в неї розум. Фото: соцмережі.

Російський журналіст і публіцист Аркадій Бабченко іронічно прокоментував присідання жителів Єкатеринбурга на честь річниці анексії Криму на своїй сторінці у "Фейсбук", передають Патріоти України.

"Екатеринбуржцы не только выстроились в слово КРЫМ, но и присели 1096 раз - ровно столько дней Крым в составе России! Однако. Я когда устраивался охранником в "Менатеп", сдавал экзамен по спорту. В итоге я довел количество отжиманий до 200, пресс - до 200, приседаний - до 300. Больше всего раз в своей жизни я присел в Моздоке, когда нас ночью в казарме прокачивал дембель Боксер - 394 раза", - написав Бабченко.

За його словами, у нього це зайняло півтори години. "Это ж сколько они тысячу с лихом раз приседали? Часа четыре? Уважаю. Заставь дурака богу молиться..." - резюмував Бабченко.

Вже зовсім скоро і триватиме 27 років: Розшифровано пророцтво Нострадамуса про Третю світову

субота, 20 липень 2019, 23:51

Згідно з його передбаченням, військові дії розгоряться на Близькому Сході. Відомий французький астролог і віщун Нострадамус передбачив Третю світову війну, яка може початися в 2019 році. Такий висновок зробили фахівці, які працювали над розгадкою катре...

Байкал перетвориться на калюжу: З'явилися фото "постарілої" Росії

субота, 20 липень 2019, 23:42

Саме так буде виглядати весь світ, якщо не докладати зусиль для поліпшення екологічної ситуації на планеті. На тлі популярного тренду на зістарення облич у додатку FaceApp Greenpeace Росії показав фото "старих" Байкалу, Санкт-Петербурга й Арктики. Знім...