"Змусь дурня Богу молитися...": Бабченко висміяв 1096 присідань на честь "Кримнашу"

До речі, безглузда затія росіян дуже нагадує плагіат відомого флешмобу на підтримку військових-ветеранів.

Коли Бог хоче покарати людину, Він відбирає в неї розум. Фото: соцмережі.

Російський журналіст і публіцист Аркадій Бабченко іронічно прокоментував присідання жителів Єкатеринбурга на честь річниці анексії Криму на своїй сторінці у "Фейсбук", передають Патріоти України.

"Екатеринбуржцы не только выстроились в слово КРЫМ, но и присели 1096 раз - ровно столько дней Крым в составе России! Однако. Я когда устраивался охранником в "Менатеп", сдавал экзамен по спорту. В итоге я довел количество отжиманий до 200, пресс - до 200, приседаний - до 300. Больше всего раз в своей жизни я присел в Моздоке, когда нас ночью в казарме прокачивал дембель Боксер - 394 раза", - написав Бабченко.

За його словами, у нього це зайняло півтори години. "Это ж сколько они тысячу с лихом раз приседали? Часа четыре? Уважаю. Заставь дурака богу молиться..." - резюмував Бабченко.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...