"Змусь дурня Богу молитися...": Бабченко висміяв 1096 присідань на честь "Кримнашу"

До речі, безглузда затія росіян дуже нагадує плагіат відомого флешмобу на підтримку військових-ветеранів.

Коли Бог хоче покарати людину, Він відбирає в неї розум. Фото: соцмережі.

Російський журналіст і публіцист Аркадій Бабченко іронічно прокоментував присідання жителів Єкатеринбурга на честь річниці анексії Криму на своїй сторінці у "Фейсбук", передають Патріоти України.

"Екатеринбуржцы не только выстроились в слово КРЫМ, но и присели 1096 раз - ровно столько дней Крым в составе России! Однако. Я когда устраивался охранником в "Менатеп", сдавал экзамен по спорту. В итоге я довел количество отжиманий до 200, пресс - до 200, приседаний - до 300. Больше всего раз в своей жизни я присел в Моздоке, когда нас ночью в казарме прокачивал дембель Боксер - 394 раза", - написав Бабченко.

За його словами, у нього це зайняло півтори години. "Это ж сколько они тысячу с лихом раз приседали? Часа четыре? Уважаю. Заставь дурака богу молиться..." - резюмував Бабченко.

Хіти тижня. В Україні створили заміну скандальним "мінометам Пашинського"

неділя, 26 травень 2019, 13:00

На відміну від "Молота", міномет "Бучарда" є самостійним продуктом, а не копією радянського. В Україні на заміну міномету "Молот" створюють новий 120-мм міномет "Бучарда", який має значну перевагу над попередньою зброєю. Створюється міномет на базі Ста...

Українські морпіхи ліквідували російського офіцера, комбата "гібридів" (відео)

неділя, 26 травень 2019, 12:06

Приморський напрямок один з найнебезпечніших серед всіх ділянок російсько-українського фронту. За даними командира Морської піхоти України Юрія Содоля, морпіхам вдалося знищити російського офіцера, який командував батальйоном. Про це йдеться в суботньо...