"Змусь дурня Богу молитися...": Бабченко висміяв 1096 присідань на честь "Кримнашу"

До речі, безглузда затія росіян дуже нагадує плагіат відомого флешмобу на підтримку військових-ветеранів.

Коли Бог хоче покарати людину, Він відбирає в неї розум. Фото: соцмережі.

Російський журналіст і публіцист Аркадій Бабченко іронічно прокоментував присідання жителів Єкатеринбурга на честь річниці анексії Криму на своїй сторінці у "Фейсбук", передають Патріоти України.

"Екатеринбуржцы не только выстроились в слово КРЫМ, но и присели 1096 раз - ровно столько дней Крым в составе России! Однако. Я когда устраивался охранником в "Менатеп", сдавал экзамен по спорту. В итоге я довел количество отжиманий до 200, пресс - до 200, приседаний - до 300. Больше всего раз в своей жизни я присел в Моздоке, когда нас ночью в казарме прокачивал дембель Боксер - 394 раза", - написав Бабченко.

За його словами, у нього це зайняло півтори години. "Это ж сколько они тысячу с лихом раз приседали? Часа четыре? Уважаю. Заставь дурака богу молиться..." - резюмував Бабченко.

З архіву ПУ. Зброя перемоги: Легендарний ізраїльський танк, котрий палив радянські Т-34, Т-55, Т-62, Т-72

субота, 16 листопад 2019, 23:30

Українці мають не менше завзяття своїх вчорашніх сусідів – євреїв, котрі більше 70 років стримують навалу своїх недружніх сусідів, котрі мають перевагу у 20 разів за людським потенціалом і фінансовим. До того ж їх щедре забезпечувала зброєю та сама Москва

"Українська "Швейцарія" на тлі руїн дитячого табору у Станично-Луганському районі", - Снєгирьов

неділя, 10 листопад 2019, 18:34

Звертаюся до президента України Зеленського та міністра МВС Авакова з вимогою взяти під свій особистий контроль питання розслідування фактів знищення матеріально-технічної бази дитячого оздоровчого табору "Дружба" та компенсації за рахунок держави заподія