"Звільняють місце для "своєї людини": Боровой прокоментував чергове отруєння опозиціонера Кара-Мурзи

За сценарієм, який просуває Кремль, ніхто, крім Навального, не повинен брати участь у так званому «лідерстві».

Володимир Кара-Мурза. Фото: Вести.ру.

Критичний стан здоров’я російського опозиційного політика Володимира Кара-Мурзи-молодшого говорить про те, що Кремль робить ставку на Навального. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Facebook екс-депутата державної думи РФ Костянтина Борового.

На думку Борового, саме Навальний повинен очолити опозиційний рух. «У певному сенсі він (Володимир Кара-Мурза – ред.) лідер опозиції, впливова людина, багато в чому схожий на Бориса Нємцова. Він їм просто небезпечний. Вони звільняють місце. За сценарієм, який просуває Кремль, ніхто, крім Навального, не повинен брати участь у так званому «лідерстві», – зазначив він.

За словами Борового, Кремль таким чином продовжує здійснювати операцію з дискредитації і ослаблення опозиції. Нагадаємо, що тележурналіст і координатор руху «Відкрита Росія» Володимир Кара-Мурза, який був госпіталізований з симптомами отруєння, знаходиться в критичному стані. За словами його адвоката Вадима Прохорова, медики поки не можуть зрозуміти причин такого стану.

"Закриття КПВВ дозволило знизити рівень захворюваності на COVID-19 у Луганській області", - Снєгирьов

середа, 25 листопад 2020, 14:30

Призупинення пропуску людей на КПВВ у Станиці Луганській дало можливість призупинити розповсюдження COVID-19. Зі слів Жданова, близько 20 % від загальної кількості захворілих на Луганщині –це мешканці окупованих територій, які перетинали умовну лінію розм

"Український план "Б", або Чи дійдуть миротворці до Донбасу", - Снєгирьов

вівторок, 24 листопад 2020, 11:12

Навіть у американських політиків є розуміння того, що миротворчі місії ніколи не вирішували конфлікти, а лише заморожували їх. «Дуже рідко розгортання миротворців робить щось інше, окрім як закріплює присутність цих сил назавжди», - заявив екс-посол США в