
Майже 5 років тому з-під власного будинку в Києві групою людей був викрадений генеральний директор найбільшої в Україні приватної газодобувної компанії "Нафтогазвидобування" Олег Семінський. Три з половиною роки його тримали в підвалі з мішком на голові та наказували постійно лежати. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень, інформують Патріоти України.
На той час компанією володіли нардепи-регіонали Нестор Шуфрич та Микола Рудьковський, який утік з України. Причиною викрадення Семінського називають переділ бізнесу. Проте в підсумку власником "Нафтогазвидобування" стала взагалі третя сторона – ДТЕК мільярдера Ріната Ахметова.
Тим часом у судових рішеннях фігурує прізвище Рудьковського як причетного до викрадення Семінського. Нещодавно Рудьковського помітили на відпочинку на морському узбережжі у Франції. Тим часом слідчі не виключають, що на самого Семінського можуть вчинити замах на життя – бо занадто багато знає.
Угорщина стала єдиною з 27 країною Євросоюзу, яка заблокувала важливий процедурний крок для подальшого просування заявок України й Молдови на членство у блоці. У вівторок, 23 червня 2026 року, у Брюсселі уряд Угорщини відклав погодження спільного європ...
У російському інформаційному просторі почали з'являтися сценарії можливої ізоляції окупованого Криму. Один із воєнних блогерів, якого пов'язують із Міністерством оборони РФ, опублікував схему під назвою «Кримський міст як кінцева мета блокади Криму». П...