"Я б теж пишався, якби в цьому списку не було Рудьковського, Іоффе. Ось цієї ось публіки", - Тука

За словами чиновника, санкційний список Кремля сам по собі дуже сумбурний, тому якусь логіку в ньому відшукати досить важко.

Георгій Тука. Фото:focus.ua

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій України Георгій Тука вважає, що санкції Росії в першу чергу спрямовані на таких людей, як бізнесмени Костянтин Григоришин і Віктор Пінчук. Про це Тука заявив, коментуючи внесення свого імені в список санкцій Кремля, передають Патріоти України.

"Я б теж пишався, якби в цьому списку не було Рудьковського, Іоффе. Ось цієї ось публіки. Тоді, можливо, я б і пишався. А перебуваючи в одному списку з цими людьми, то якось почуття гордості притупляється. Список сам по собі дуже сумбурний. Якусь певну логіку в ньому відшукати досить важко. Ясна річ, що в першу чергу він спрямований не на таких людей, як я або Тетерук, припустимо, Лапін. В першу чергу він спрямований на таких людей, як Григоришин, Пінчук, Гереги", - сказав він.

На думку Туки, російські санкції перш за все спрямовані на таких людей, як гендиректор "112 Україна" Єгор Бенкендорф, для того, щоб змусити їх бігти до президента з проханнями і благати зробити якісь дії.

Також чиновник зазначив, що остання його економічна транзакція, пов'язана з РФ, сталася в 2013 році шляхом обміну 100 доларів у відділенні "Сбербанку" на площі Льва Толстого. "Тому мені особисто абсолютно фіолетово на всі ці санкції", - резюмував Тука.

Як повідомлялося раніше, з 1 листопада Росія ввела спеціальні економічні заходи щодо 322 фізичних осіб та 68 юридичних осіб України.

Джерело: InfoResist

"Хай біжать, поки Кримський міст цілий": Військовий ЗСУ спрогнозував, чим завершиться новий наступ РФ на Україну

середа, 1 лютий 2023, 8:36

Військовослужбовець ЗСУ, журналіст і політолог Кирило Сазонов спрогнозував, як далі можуть розвиватися події у війні в Україні. Він зазначає, що українські військові можуть запинити новий наступ окупантів, який планує Путін. До Криму вони можуть дійти ...

Стільки 200-х у ворога не бачили вже давно: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 1 лютого

середа, 1 лютий 2023, 8:06

Загальні бойові втрати Росії на ранок 1 лютого становлять понад 128 420 осіб. За минулу добу лави "200-х" поповнили ще понад 920 окупантів, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України. За добу ворог також не дорахувався техніки. Зокрема, вісім танк...