Нічний протест: В ОРЛО невідомі викрали герб "ЛНР"

Цінність такого "герба" як культурного чи історичного артефакту вельми сумнівна, швидше за все його викинули в помийну яму.

Ілюстрація:соцмережі

В окупованій Фащівці Луганської області невідомі вночі вкрали з будівлі "селищної ради" так званий "герб ЛНР". Про це повідомляють в соцмережі в пабліку "Свердловськ - ти повинен це знати", передають Патріоти України.

Так, очевидці відзначають в повідомленні: "Хтось, під покровом темряви, збив з фронтону будівлі селищної ради Фащівки "герб ЛНР".

Цінність цього "герба" як культурного чи історичного артефакту вельми сумнівна, швидше за все викинули в помийну яму ... Люди протестують таким чином і комендантська година цьому не перешкода".

Нахабно, дико, символічно: У Києві знесли садибу Зеленських

неділя, 21 липень 2024, 0:17

Чому в столиці безсовісні забудовники десятиріччями застосовують ті самі варварські прийоми для обходу закону питання риторичне. Тому, що законодавці свідомо залишають шпарини для таких дій, заохочуючи розбій символічними штрафами. На місці історичної ...

Штраф може подвоїтися: Що чекає на українців, які так і не оновили дані в ТЦК

субота, 20 липень 2024, 22:58

До 16 липня всі військовозобов'язані громадяни України мали оновити свої дані у територіальних центрах комплектування. Тим, хто проігнорував вимогу закону, загрожує адміністративна відповідальність, передають Патріоти України. Неоновлення даних розгляд...