В окупованій Фащівці Луганської області невідомі вночі вкрали з будівлі "селищної ради" так званий "герб ЛНР". Про це повідомляють в соцмережі в пабліку "Свердловськ - ти повинен це знати", передають Патріоти України.
Так, очевидці відзначають в повідомленні: "Хтось, під покровом темряви, збив з фронтону будівлі селищної ради Фащівки "герб ЛНР".
Цінність цього "герба" як культурного чи історичного артефакту вельми сумнівна, швидше за все викинули в помийну яму ... Люди протестують таким чином і комендантська година цьому не перешкода".

На заплавних озерах Острів Хортиця помітили рідкісного птаха — рожевого пелікана, який занесений до Червоної книги України. Незвичайного гостя зафіксували співробітники сектору охорони природи. Про це розповіли на сторінці у Фейсбук Національного запов...
Швейцарія розглядає можливість обмежити або переглянути право на статус захисту S для українських чоловіків віком від 18 до 60 років, які підпадають під призовний вік. Питання наразі перебуває на стадії консультацій, а остаточне рішення щодо можливих з...