"Агенту іноземної держави "світить" тюремний термін: У Латвії заарештовано лідера Штабу захисту російських шкіл

Згідно з Кримінальним законом Латвії, покаранням за "допомогу іноземній державі в її діяльності проти Латвії" може бути тюремне ув'язнення на термін до п'яти років, примусові роботи або грошовий штраф.
Мітинги у Латвії. Фото: соцмережі.

Поліція безпеки Латвії розповіла про звинувачення, висунуті на адресу одного з лідерів Штабу захисту російських шкіл та кандидату в депутати Сейму від Російського союзу Латвії Іллі Козирєву. Проросійського активіста звинувачують за двома статтями, передають Патріоти України.

У першому процесі мова йде про надання іноземній державі в його діяльності проти Латвії. При цьому в спецслужбі відмовилися коментувати, у допомозі якій саме державі звинувачують проросійського активіста.

Зазначається, що згідно з Кримінальним законом Латвії, покаранням за "допомогу іноземній державі в її діяльності проти Латвії" може бути тюремне ув'язнення на термін до п'яти років, примусові роботи або грошовий штраф.

Другий процес розпочато за фактом організації масових заворушень. Йдеться про протести, організованы організаціями російської меншини проти прийнятих правок до закону про освіту. Ці правки передбачають поступовий перехід шкіл національних меншин на навчання державною мовою.

Джерело: Delfi

Ефект флюгера: Міноборони знов прозвітувало стосовно повістки на мобілізацію рядовому запасу, діловоду Зеленському В.О.

середа, 19 червень 2019, 18:43

Міністерство оборони спростувало свою попередню інформацію про призов за мобілізацією теперішнього верховного головнокомандувача України в 2014-2015 роках. Військове відомство на численні запити політиків та журналістів дало офіційну відписку у скандал...

Хіти тижня. Екс-кандидата в президенти України облили помиями у Франківську (відео)

середа, 19 червень 2019, 18:00

Шевченко заявив, що від нього вимагали не йти на вибори до Верховної Ради від Івано-Франківська. Шевченко підтвердив у Facebook факт нападу. За словами нардепа, за провокацією може стояти власник будівельної компанії "Мельник Девелопмент Груп" Іван Мел...