"Агенту іноземної держави "світить" тюремний термін: У Латвії заарештовано лідера Штабу захисту російських шкіл

Згідно з Кримінальним законом Латвії, покаранням за "допомогу іноземній державі в її діяльності проти Латвії" може бути тюремне ув'язнення на термін до п'яти років, примусові роботи або грошовий штраф.
Мітинги у Латвії. Фото: соцмережі.

Поліція безпеки Латвії розповіла про звинувачення, висунуті на адресу одного з лідерів Штабу захисту російських шкіл та кандидату в депутати Сейму від Російського союзу Латвії Іллі Козирєву. Проросійського активіста звинувачують за двома статтями, передають Патріоти України.

У першому процесі мова йде про надання іноземній державі в його діяльності проти Латвії. При цьому в спецслужбі відмовилися коментувати, у допомозі якій саме державі звинувачують проросійського активіста.

Зазначається, що згідно з Кримінальним законом Латвії, покаранням за "допомогу іноземній державі в її діяльності проти Латвії" може бути тюремне ув'язнення на термін до п'яти років, примусові роботи або грошовий штраф.

Другий процес розпочато за фактом організації масових заворушень. Йдеться про протести, організованы організаціями російської меншини проти прийнятих правок до закону про освіту. Ці правки передбачають поступовий перехід шкіл національних меншин на навчання державною мовою.

Джерело: Delfi

Одного замало? У Донецьку окупанти відкрили другий пам’ятник українофобу Йосипу Кобзону, пікантна деталь

понеділок, 9 грудень 2019, 20:01

Рашисти вирішили увіковічити разом закадичних з 2014 року друзів, Йосі та Саши. От така сентиментальність "загадкової душі". Пам’ятник поставили біля бюсту вбитому ватажкові незаконного збройного формування "ДНР" Олександру Захарченку. У заході брав уч...

"Нормандський саміт" затягнеться до ночі: Лідери чотирьох держав вирішили не виходити до преси, доки не завершиться остання двостороння зустріч – між Зеленським та Путіним

понеділок, 9 грудень 2019, 19:44

Французька сторона розповіла про зміну графіка учасників "нормандського саміту" та визнала, що завершити всі зустрічі у запланований час не вдасться, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Європейську правду". Однак після цієї спільної зустріч...