"Агенту іноземної держави "світить" тюремний термін: У Латвії заарештовано лідера Штабу захисту російських шкіл

Згідно з Кримінальним законом Латвії, покаранням за "допомогу іноземній державі в її діяльності проти Латвії" може бути тюремне ув'язнення на термін до п'яти років, примусові роботи або грошовий штраф.
Мітинги у Латвії. Фото: соцмережі.

Поліція безпеки Латвії розповіла про звинувачення, висунуті на адресу одного з лідерів Штабу захисту російських шкіл та кандидату в депутати Сейму від Російського союзу Латвії Іллі Козирєву. Проросійського активіста звинувачують за двома статтями, передають Патріоти України.

У першому процесі мова йде про надання іноземній державі в його діяльності проти Латвії. При цьому в спецслужбі відмовилися коментувати, у допомозі якій саме державі звинувачують проросійського активіста.

Зазначається, що згідно з Кримінальним законом Латвії, покаранням за "допомогу іноземній державі в її діяльності проти Латвії" може бути тюремне ув'язнення на термін до п'яти років, примусові роботи або грошовий штраф.

Другий процес розпочато за фактом організації масових заворушень. Йдеться про протести, організованы організаціями російської меншини проти прийнятих правок до закону про освіту. Ці правки передбачають поступовий перехід шкіл національних меншин на навчання державною мовою.

Джерело: Delfi

Потуги окупантів виявились марними: Гарні новини з Донбасу

неділя, 18 серпень 2019, 8:52

Збройні формування Російської Федерації та її найманці 8 разів порушили режим припинення вогню. Ворог обстрілював позиції українських підрозділів з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї, повідомляють Патріоти Украї...

Ядерна катастрофа в Росії: Непереборне технологічне відставання штовхнуло авантюристів Кремля до розконсервації старих проектів СРСР, забракованих через явну ненадійність

неділя, 18 серпень 2019, 8:40

За його словами, йдеться про ракету, яку президент РФ Володимир Путін показував у гучному відеоролику з ядерним ударом по США. "На мій погляд, те, що сталося, досить зрозуміло... У когось "вистачило розуму" зробити ракету, яку Путін показував у своїх м...