Дитяча письменниця Лариса Ніцой пішла з допиту у Службі безпеки України через російськомовних співробітників відомства. Про це вона написала у своєму Facebook у червні 2018 року, передають Патріоти України.
На допит її запросили у зв'язку зі справою про "список 47", який було отримано завдяки імітації вбивства російського журналіста Аркадія Бабченка. "Зайшовши в будівлю СБУ, співробітник несподівано зі своїми колегами перейшов на російську мову. Він викликав іншого співробітника і той теж звернувся до мене російською: "Ларіса Нікалавна, я правєду вас к слєдоватєлю". Для мене це був шок. Я часто отримую листи російською мовою з погрозами мені і моїй родині, про те, що "вот прідут іхніє..." – і тут якісь незнайомці, які б мали в стінах такої поважної державної структури при виконанні державних обов'язків говорити державною мовою – раптом заговорили до мене російською мовою про якогось "слєдаватєля". Це виглядало як захоплення ворогами нашої Служби безпеки", – підкреслила письменниця.
За словами Ніцой, на запитання, чому вони розмовляють російською, один зі співробітників СБУ зазначив, що йому "так удобнєй", а другий сказав, що "полстрани разгаваріваєт на рускам". "За одну мить СБУ перетворилася у ворожу структуру. Переді мною стояли два "ватана", які поняття не мали про закон про державну службу", – підкреслила вона.
Після цього письменниця забрала свій паспорт і покинула будівлю СБУ. У зв'язку з інцидентом Ніцой вимагає від президента України Петра Порошенка оголосити догану голові СБУ Василеві Грицаку "за невідповідність займаній посаді" і призначити службове розслідування, у який спосіб на державну службу потрапив співробітник, який не володіє державною мовою. Також Ніцой вимагає провести допит державною мовою.
Грошову виплату в розмірі 1000 гривень за програмою «Зимова ЄПідтримка» можна буде оформити зокрема і у відділенні «Укрпошти», якщо особа не користується порталом «Дія». В той же час, отримавши цю тисячу гривень у відділенні, людина може використати її...
У Бельгії вперше у світі на законодавчому рівні секс-працівники отримали право на оплачувані лікарняні, декретні виплати і право на пенсії, повідомляє The Guardian, передають Патріоти України. Видання нагадує, що у травні 2024 року бельгійські законода...