Апостоли "свідків Черновецького": "Хочу пройти цей шлях до кінця" - Довгий приміряє "мученицький вінець"

Нардеп від групи "Воля народу" заявив, що не збирається закривати за строками давності кримінальні провадження, фігурантом яких він є.

Олесь Довгий. Фото:https://www.obozrevatel.com

Народний депутат від групи "Воля народу" Олесь Довгий має намір пройти весь процес у кримінальному провадженні, яке стосується його діяльності, будучи секретарем Київської міської ради. Про це Довгий заявив в інтерв'ю LB.ua, передають Патріоти України.

"Хочу пройти цей шлях до кінця. Щоб люди зрозуміли функцію секретаря міськради. Тому що секретар міськради, особливо київської – при тому або публічному політичному забарвленні, яке було і є, – є практично єдиною публічною особою. І він акумулював у собі весь публічний негатив. Щоб я міг іти далі, маю всі міфи, створені за 10 років, розвінчати. Я вирішив, що витрачу на це стільки часу, скільки буде необхідно", – говорить він.

Нардеп зазначив, що не збирається "закривати жодні справи за терміном давності".

"Я збираюся пройти весь процес. Довести його до логічного завершення. І отримати те рішення, яке буде зрозумілим вам, вашим колегам, зрозумілим для суспільства. Тому що рішення закрити за термінами – те саме, що сховатися", – уважає Довгий.

З 28 квітня 2006 року до 19 квітня 2011 року Довгий обіймав посаду заступника міського голови – секретаря Київської міської ради.

19 червня 2017 року голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький підписав подання про зняття недоторканності з нардепа Довгого у зв'язку зі справою про виділення землі в Києві у 2007–2009 роках.

11 липня Верховна Рада дала згоду на зняття з Довгого депутатської недоторканності.

Сьогодні Холодницький повідомив, що Довгому готують повідомлення про підозру. Кримінальне провадження щодо нього розслідують САП, Національне антикорупційне бюро і прокуратура Києва.

"Ситуація справді непередбачувана": Олег Жданов оцінив ймовірність нападу Білорусі на Львів

субота, 2 липень 2022, 21:00

Мер Львова Андрій Садовий повідомляв, що місто готується до можливого нападу з боку Білорусі. Річ у тім, що ситуація непередбачувана загалом. Однак військовий експерт Олег Жданов вважає, що загрози безпосередньо для Львова немає. Про це він сказав 24 к...

У ворога просто істерика: Біля окупованого Мелітополя зійшов з рейок російський бронепоїзд із боєприпасами

субота, 2 липень 2022, 20:52

Партизани у Мелітополі продовжують завдавати ворогу болісних ударів. У ворожих пропагандистів від безсилля та страху вже немає жодних "переможних настроїв". У тимчасово окупованому Мелітополі ворог зазнав чергового фіаско. Під ударом опинився його "про...