"Багіню" Лугандону закрили в російському центрі для нелегалів, а потім вислали з країни, - росЗМІ

Постанову про депортацію колишньої "чиновниці" "ДНР" із забороною на в'їзд в Росію на п'ять років суд виніс 20 травня.

Наталя Вороніна. Фото: соцмережі.

У Росії 19 травня після перетину кордону через прострочену міграційну карту іноземного громадянина було затримано екс-"міністра культури" терористичної організації "Донецька народна республіка" Наталю Вороніну. Про це пише "Коммерсантъ", інформують Патріоти України.

Повідомляється, що Адлерський суд Сочі відправив екс-"чиновницю" в центр тимчасового утримання нелегальних мігрантів у місті Гулькевичі Краснодарського краю (Росія). Постанову про депортацію колишньої "чиновниці" "ДНР" із забороною на в'їзд в Росію на п'ять років суд виніс 20 травня, але рішення не набуло чинності, бо Вороніна подала на нього апеляційну скаргу, до розгляду якої Краснодарським крайсудом вона мала перебувати в центрі для нелегальних мігрантів.

Водночас український екс-нардеп від "Партії регіонів" і один з ідеологів "Новоросії" Олег Царьов заявив у коментарі виданню "Взгляд", що Вороніну вже вислано з території Росії назад на Донбас.

Замість Марка Міллі: Сенат США затвердив новим головою Об'єднаного комітету начальників штабів

четвер, 21 вересень 2023, 11:40

Раніше законодавці не могли затвердити Брауна і ще кількох кандидатів на вищі пости у військовому керівництві країни у зв'язку з опозицією з боку одного сенатора-республіканця. . Сенатори змогли розпочати голосування щодо призначення Брауна і ще дво...

Країни ЄС готові розглянути запропоновані Україною зміни у правилах експорту зерна

четвер, 21 вересень 2023, 11:36

Три країни Європейського Союзу, які ввели національні заборони на експорт української агропродукції, готові розглядати механізм спільної верифікації та погодження постачання, запропонований Україною, передають Патріоти України. Про це заявив заступник ...