Бацька креативить проти кризи: У Білорусі вирішили зробити мітинги платними

Організатор вуличної акції оплачує послуги міліції з охорони громадського порядку.
Мітинги у Білорусі стануть платними. Фото: TUT.by.

Винахідлива білоруська влада відома не тільки податком з безробітних. У Мінську вирішили не розмінюватися на дрібниці і пішли прямо в народ, ввівши плату за участь в мітингах, інформують Патріоти України.

З січня 2019 року недержавні вуличні заходи - акції протесту, демонстрації, пікети, присвячені важливим датам, концерти і т. ін. в Білорусі стали платними. Організатор вуличної акції оплачує послуги міліції з охорони громадського порядку в наступних розмірах залежно від чисельності заходу:
- до 10 осіб - 3 базові величини (близько 31 євро);
- до 100 чоловік - 25 базових величин (близько 260 євро);
- до 1000 осіб - 150 базових величин (близько тисячі п'ятсот п'ятьдесят п'ять євро);

- понад 1000 учасників - 250 базових величин (більше 2590 євро).

"Це наше майбутнє": Батьки "першого голови "ДНР" Захарченка назвали "святе" місце для них

понеділок, 6 грудень 2021, 20:14

Батьки "першого голови "ДНР" Олександра Захарченка назвали "святе" місце для них. За їхніми словами, саме "кадетський" корпус є таким місцем, передають Патріоти України.

Канада передумала надсилати додаткові війська в Україну задля стримування російського вторгнення. Начальник штабу оборони країни пояснив свою мотивацію

понеділок, 6 грудень 2021, 20:07

Канада не планує надсилати в Україну додаткові війська на тлі інформації про можливе вторгнення російських військ. Розширення присутності НАТО в Україні може спровокувати, а не утримати президента РФ Володимира Путіна, вважає начальник штабу оборони Ка...