"Без матів про це не скажеш": Мережу підірвало жорстке звернення до Авакова через скандальне призначення "секс"-заступниці

Блогер Іван Оберемко обіцяє владі, що спокійного життя для неї не буде.

Юноє дарованіє Анастасія Дєєва, яка вже не зможе любити людей. Фото: facebook-ua.info.

Відомий український блогер Іван Оберемко гнівно й дуже емоційно відреагував на призначення заступником глави МВС Арсена Авакова 24-річної Анастасії Дєєвої, чим викликав бурхливий резонанс у соціальних мережах. Іван Оберемко написав про це призначення на своїй сторінці в Facebook, повідомляють Патріоти України.

Він пригадав Акавову його одіозне оточення, що включає в себе Зоряна Шкіряка, Антона Геращенка та Іллю Ківу. І зазначив, що Аваков просить дуже багато — побачити в Дєєвої перспективного топ-менеджера.

Блогер пообіцяв, що спокійного життя української влади не буде.

"Сенс такий грубий і жорсткий, що мати в даному випадку використані автором не для огрубіння, а навпаки - пом'якшення тексту", — прокоментував пост Оберемко відомий український журналіст Юрій Бутусов.

"**ять, і без матів, вже навіть не можливо передати свій стан по відношенню до влади", "Неможливо краще передати те, що відбувається. Дуже соковито. Величезне спасибі", — пишуть у Facebook.

"Погоджуся. "Х*й вам, а не спокійне життя!", — коментує пост Оберемко волонтер Назар Приходько на своїй сторінці в Facebook.

"Не можу не поділитися", — пише про пост Оберемка журналіст Олена Добровольська.

"Не виправдав сподівань Кремля": Наєв пояснив, чи змінить перебіг війни заміна Суровікіна на Герасімова

вівторок, 21 березень 2023, 9:05

Російське командування постійно намагається вдосконалювати систему управління об’єднаного угруповання військ Збройних сил РФ, зокрема, практику нових кадрових перепризначень, на фоні загрози невиконання стратегічних завдань у військовій операції. Ком...

Перелом на фронті призведе до краху режиму Путіна і мафіозної війни в Росії, - Яковенко

вівторок, 21 березень 2023, 9:05

Розв'язана Росією агресивна війна проти України призвела до несподіваних для Кремля наслідків. Українці дали відсіч окупантам, і тепер вже росіяни чують вибухи, будують оборонні рубежі, хаотично шукають ресурси для продовження військових дій і навіть п...