"Без матів про це не скажеш": Мережу підірвало жорстке звернення до Авакова через скандальне призначення "секс"-заступниці

Блогер Іван Оберемко обіцяє владі, що спокійного життя для неї не буде.

Юноє дарованіє Анастасія Дєєва, яка вже не зможе любити людей. Фото: facebook-ua.info.

Відомий український блогер Іван Оберемко гнівно й дуже емоційно відреагував на призначення заступником глави МВС Арсена Авакова 24-річної Анастасії Дєєвої, чим викликав бурхливий резонанс у соціальних мережах. Іван Оберемко написав про це призначення на своїй сторінці в Facebook, повідомляють Патріоти України.

Він пригадав Акавову його одіозне оточення, що включає в себе Зоряна Шкіряка, Антона Геращенка та Іллю Ківу. І зазначив, що Аваков просить дуже багато — побачити в Дєєвої перспективного топ-менеджера.

Блогер пообіцяв, що спокійного життя української влади не буде.

"Сенс такий грубий і жорсткий, що мати в даному випадку використані автором не для огрубіння, а навпаки - пом'якшення тексту", — прокоментував пост Оберемко відомий український журналіст Юрій Бутусов.

"**ять, і без матів, вже навіть не можливо передати свій стан по відношенню до влади", "Неможливо краще передати те, що відбувається. Дуже соковито. Величезне спасибі", — пишуть у Facebook.

"Погоджуся. "Х*й вам, а не спокійне життя!", — коментує пост Оберемко волонтер Назар Приходько на своїй сторінці в Facebook.

"Не можу не поділитися", — пише про пост Оберемка журналіст Олена Добровольська.

Великий обмін військовополоненими: Перші оборонці "Азовсталі" вже в Україні, подробиці їхнього звільнення (відео)

середа, 29 червень 2022, 21:42

Україна провела один з найбільших обмінів військовополоненими з початку повномасштабного російського вторгнення. Серед них значна частина захисників Маріуполя. Про це 29 червня о 18:23 повідомили в Асоціації родин захисників "Азовсталі". Обмін прокомен...

Затриманим 'шиють' зраду батьківщині: Білоруським "рейковим партизанам" загрожує страта

середа, 29 червень 2022, 21:34

Держиморди Лукашенка затримали трьох білорусів, причетних до знищення двох релейних шаф сигнальної установки, яка забезпечує рух залізничних поїздів. У Білорусі можуть засудити до страти "рейкових партизанів", яких звинувачують у підпалі релейної шафи ...