Безпрецедентна мілітаризація із певною метою: Росія зробила з Криму "сирійський полігон"

Ситуація призводить до небажаних наслідків для Південної Європи, Північної Африки і Близького Сходу.

Навчання росіян на полігоні в окупованому Криму. Фото: Цензор.НЕТ.

Росія перетворила Крим в базу для підготовки бойових операцій в Сирії. Про це заявив постійний представник України при ООН Володимир Єльченко, передають Патріоти України.

Він також зазначив, що така ситуація призводить до небажаних наслідків для Південної Європи, Північної Африки і Близького Сходу. За словами постпреда, мілітаризація Росією Криму - безпрецедентна. Крім цього, Єльченко звернув увагу на російську військову агресію в Азовському морі.

"Україна має намір представити проект резолюції Генасамблеї ООН з метою попередження Росії від подальшої мілітаризації території України і навколишніх регіонів", - заявив він.

"Ми вже бачили, як це закінчилося на Донбасі та в Криму": Вакарчук виступив проти референдуму про переговори з РФ

четвер, 23 травень 2019, 0:23

Святослав Вакарчук вважає безвідповідальною ідею, яку озвучила команда нового президента. Лідер партії Голос Святослав Вакарчук вважає проведення референдуму про ухвалення мирних домовленостей з РФ небезпечним і безвідповідальним, передають Патріоти Ук...

"Це гарно!": Бійці ЗСУ ефектно знищили БМП окупантів (відео)

середа, 22 травень 2019, 22:30

Судячи по потужному вибуху, відновити техніку не вдасться. Під час бойової операції бійці ЗСУ знищили БМП членів НЗФ «ЛДНР», яка перетворилася на купу металу. Відповідне відео опублікував в соцмережі Благодійний фонд «Повернись живим», передають Патріо...