Біля Адміністрації Президента сталися сутички протестувальників з силовиками (наживо)

Розпочалася штовханина, протестувальни почали бити правоохоронців вогнегасниками, вимагаючи можливості встановлення наметів біля приміщення АП.

Під АП почалися сутички "блокадників" з силовиками. Фото: Громадське.

У центрі Києва, по вулиці Інститутській, почалися сталися сутички між представниками ОУН та поліцейськими. Протестувальники намагалися пронести металеві предмети для встановлення наметів, однак поліція заборонила це робити. Про це повідомляє Громадське, передають Патріоти України.

На місце приїхали депутати від «Самопомочі» Єгор Соболєв та Семен Семенченко, який вимагав від поліції пропустити мітингувальників.

19:34 До паркану на Банковій прийшов ще загон Нацгвардії.

19:20 Протестувальники кидають петарди у поліцію та намагаються зламати паркан.

19:00 Люди намагаються пройти на вулицю Банкову, але поліція і Нацгвардія не пускають.

18:30 Раніше на перетині вулиць Банкова та Інститутська почався стихійний мітинг, учасники якого намагаються встановити намети.

Представники ОУН, ряду націоналістичних рухів, а також учасники блокади залізничного сполучення з непідконтрольними територіями озвучили ряд вимог до влади, зокрема, про прийняття закону про блокаду торгівлі з окупованими територіями.

Після цього протестувальники заявили про намір залишитися на цій вулиці до виконання всіх вимог і пообіцяли встановити наметове містечко.

Всього учасників акції близько 300 осіб. Багато з них тримають прапори різних рухів, у багатьох прикриті обличчя. У район проведення акції завезли звукопідсилюючу апаратуру, з гучномовців лунають патріотичні пісні.

Станом на зараз Кінбурнська коса - це зона бойових дій: У ВМС розповіли про ситуацію

четвер, 25 червень 2026, 20:44

У Військово-морських силах ЗСУ розповіли, що наразі Кінбурнська коса – це зона бойових дій, ця зона лишається стратегічно важливою для окупантів, заявив: речник ВМС Дмитро Плетенчук у коментарі "Суспільне Миколаїв, передають Патріоти України. "Ми з вам...

Після скандалу - все? Польща більше не планує фінансувати будівництво дороги до Львова

четвер, 25 червень 2026, 20:34

Міністр інфраструктури Польщі Даріуш Клімчак зробив заяву щодо планів польського уряду власним коштом побудувати автомагістраль до Львова. Він спростував цю інформацію, зазначивши, що таких планів немає. Про це повідомляє PAP, передають Патріоти Україн...