
Бойовики терористичної організації "ДНР" в окупованому селі Яковлєвка погрожували спостерігачам ОБСЄ і вели відеозйомку на свої телефони після запуску безпілотника. Про це сьогодні LIGA.net повідомили в прес-службі місії, передають Патріоти України.
"Після запланованого польоту безпілотного літального апарату команда СММ готувалася до від'їзду з району поблизу села Яковлєвка (10 км на північ від Донецька - Ред). Поблизу зупинилася вантажівка військового типу КАМАЗ з трьома членами "ДНР" в формі військового типу" - відзначили в прес -службі.
Один з бойовиків почав вести відеозйомку спостерігачів на камеру свого телефону.
Спостерігачі чули, як він зробив необґрунтовані заяви на адресу місії. Коли спостерігачі спробували почати розмову з чоловіком і розповісти про роботу місії і її мандат, він, не припиняючи відеозапис, викрикнув "Не наближайтеся до мене, я озброєний", - підкреслили в прес-службі.
Інший терорист, який сидів на середньому сидінні в кабіні вантажівки, тримав автомат типу АК.
"Невдовзі бойовик, який здійснював відеозапис патруля СММ, повернувся у вантажівку, яка після цього поїхала" - уточнили в прес-службі.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...