Бойовики "ДНР" погрожують спостерігачам і знімають їх на телефони, - ОБСЄ

Терорист заборонив спостерігачам ОБСЄ до нього наближатися під час відеозйомки, погрожуючи зброєю.

Спостерігачі ОБСЄ. Фото: Україна Молода.

Бойовики терористичної організації "ДНР" в окупованому селі Яковлєвка погрожували спостерігачам ОБСЄ і вели відеозйомку на свої телефони після запуску безпілотника. Про це сьогодні LIGA.net повідомили в прес-службі місії, передають Патріоти України.

"Після запланованого польоту безпілотного літального апарату команда СММ готувалася до від'їзду з району поблизу села Яковлєвка (10 км на північ від Донецька - Ред). Поблизу зупинилася вантажівка військового типу КАМАЗ з трьома членами "ДНР" в формі військового типу" - відзначили в прес -службі.

Один з бойовиків почав вести відеозйомку спостерігачів на камеру свого телефону.

Спостерігачі чули, як він зробив необґрунтовані заяви на адресу місії. Коли спостерігачі спробували почати розмову з чоловіком і розповісти про роботу місії і її мандат, він, не припиняючи відеозапис, викрикнув "Не наближайтеся до мене, я озброєний", - підкреслили в прес-службі.

Інший терорист, який сидів на середньому сидінні в кабіні вантажівки, тримав автомат типу АК.

"Невдовзі бойовик, який здійснював відеозапис патруля СММ, повернувся у вантажівку, яка після цього поїхала" - уточнили в прес-службі.

Мала бути ще одна жертва: Україна перехопила план Росії щодо руйнування політичної ситуації в Молдові, - Зеленський

четвер, 9 лютий 2023, 14:59

Українська розвідка перехопила російський план щодо руйнування політичної ситуації в Молдові. Ціллю якого було руйнування Москвою демократичного порядку цієї країни та захоплення влади, передають Патріоти України з посиланням на виступ президента Воло...

Війна до останнього росіянина? Пропагандистка Симоньян розхвалила смерть "за правильну справу" і заявила, що готова захищати Росію (відео)

четвер, 9 лютий 2023, 14:30

Кремлівська пропагандистка Маргарита Симоньян похвалила смерть громадян РФ на війні проти України. Вона заявила, що смерть для росіян неминуча, тому краще померти "за правильну та важливу" справу, ніж від хвороби, передають Патріоти України. Про це Сим...