Бойовики "ДНР" "віджали" у Росії металургійний завод

​Розпорядився особисто Захарченко.

Бойовики  "віджали"  у Росії металургійний завод.

Бойовики так званої «ДНР» повідомили російської гірничо-металургійній компанії «Мечел», що вводять свою тимчасову адміністрацію на «Донецький електрометалургійний завод», розташований на окупованому Донбасі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

У компанії «Мечел» повідомили, що отримали розпорядження №12, яке датоване 25 червня 2016 року і підписане особисто ватажком бойовиків «ДНР» Олександром Захарченко. В папері повідомляється про введення тимчасової «державної» адміністрації на ДЕМЗ, а також про створення на його базі підприємства «Юзівський металургійний завод» з передачею майна ДЕМЗ в користування даному підприємству.

«За попередньою оцінкою компанії, для «Мечела»існує ризик втрати контролю на невизначений термін за будь-яку майбутню виробничу і комерційну діяльністю ДЕМЗ», - відзначили в російській компанії.

Росіяни зараз проводять юридичну експертизу ситуації, а «в разі потреби» мають намір вживати заходів для захисту своїх прав та інтересів «в установленому законом порядку».

Терористи, в свою чергу заявили, що російська компанія «Мечел» має можливість повернути контроль над заводом, якщо підприємство відновить свою роботу, а борги по зарплаті працівників будуть погашені.

Нагадаємо, війна з російськими окупантами на Донбасі триває з квітня 2014 року. За цей час були розпиляні на металобрухт шахти, вивезено обладнання багатьох українських підприємств з окупованих територій до Росії.

Влаштували пекло для слуг пекла: У Воронежі ракетним ударом уражено завод, що виробляє деталі для "Панцирів", "Іскандерів" та X-101 (фото, відео)

понеділок, 22 червень 2026, 13:24

У понеділок, 22 червня, у російському Воронежі внаслідок ракетного удару було уражено Воронезький завод напівпровідників, повідомляють моніторингові канали. На кадрах, знятих місцевими жителями, видно, як на території заводу сталася масштабна пожежа та...

Тепер може діяти як наземний роботизований комплекс: Відділ інновацій полку "Скеля" обладнав бронеавтомобіль «Новатор» опцією дистанційного керування (відео)

понеділок, 22 червень 2026, 13:10

Інженери 425-го окремого штурмового полку «Скеля» переобладнали бронеавтомобіль «Новатор», додавши опцію дистанційного керування для використання як наземний роботизований комплекс. Відео випробувань опублікували на YouTube-сторінці 425-го полку, перед...