
Бойовики так званої «ДНР» повідомили російської гірничо-металургійній компанії «Мечел», що вводять свою тимчасову адміністрацію на «Донецький електрометалургійний завод», розташований на окупованому Донбасі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
У компанії «Мечел» повідомили, що отримали розпорядження №12, яке датоване 25 червня 2016 року і підписане особисто ватажком бойовиків «ДНР» Олександром Захарченко. В папері повідомляється про введення тимчасової «державної» адміністрації на ДЕМЗ, а також про створення на його базі підприємства «Юзівський металургійний завод» з передачею майна ДЕМЗ в користування даному підприємству.
«За попередньою оцінкою компанії, для «Мечела»існує ризик втрати контролю на невизначений термін за будь-яку майбутню виробничу і комерційну діяльністю ДЕМЗ», - відзначили в російській компанії.
Росіяни зараз проводять юридичну експертизу ситуації, а «в разі потреби» мають намір вживати заходів для захисту своїх прав та інтересів «в установленому законом порядку».
Терористи, в свою чергу заявили, що російська компанія «Мечел» має можливість повернути контроль над заводом, якщо підприємство відновить свою роботу, а борги по зарплаті працівників будуть погашені.
Нагадаємо, війна з російськими окупантами на Донбасі триває з квітня 2014 року. За цей час були розпиляні на металобрухт шахти, вивезено обладнання багатьох українських підприємств з окупованих територій до Росії.
У понеділок, 22 червня, у російському Воронежі внаслідок ракетного удару було уражено Воронезький завод напівпровідників, повідомляють моніторингові канали. На кадрах, знятих місцевими жителями, видно, як на території заводу сталася масштабна пожежа та...
Інженери 425-го окремого штурмового полку «Скеля» переобладнали бронеавтомобіль «Новатор», додавши опцію дистанційного керування для використання як наземний роботизований комплекс. Відео випробувань опублікували на YouTube-сторінці 425-го полку, перед...