Британських слідчих у справі Литвиненка в Росії намагалися отруїти

Російські спецслужби спробували отруїти британців в офісі генпрокурора - їм запропонували чай, після якого у детективів почалися проблеми зі шлунком.

Олександра Литвиненка отруїли полонієм. Фото: ВВС.

Британські детективи Скотленд-Ярду, що займаються розслідуванням загибелі колишнього агента ФСБ Олександра Литвиненка, повідомили про те, що їх намагалися отруїти чаєм в Росії. Про це з посиланням на Daily Mail пишуть Патріоти України.

Відзначається, що детективи прилетіли в Москву, щоб зустрітися з підозрюваними в отруєнні Литвиненка Андрієм Луговим і Дмитром Ковтуном.

Розмовляючи з Ковтуном, що перебувв в лікарні, британці відзначили, що він був повністю забинтований і було видно лише його очі. Інспектор Брайан Тарп зазначив, що не впевнений, що це був дійсно Ковтун, зазначивши, що "росіяни перехитрили британців, як у шаховій грі".

Детективи розповіли, що за ними велося стеження, а їх готельні номери таємно обшукали. Крім того, пропав важливий доказ - запис інтерв'ю з одним з підозрюваних. У публікації не уточнюється, про кого з підозрюваних йдеться.

За словами британських детективів, російські спецслужби спробували отруїти їх в офісі генпрокурора. Їм запропонували чай, після якого у детективів почалися проблеми зі шлунком.

Як відомо, колишній співробітник ФСБ Олександр Литвиненко помер від отруєння радіоактивною речовиною полоній-210 в листопаді 2006 року. За версією Скотланд-Ярду, полоній Литвиненку підсипав в чай депутат Держдуми Андрій Луговий (колишній колега Литвиненко по ФСБ) і бізнесмен Дмитро Ковтун, який в минулому був співробітником ГРУ.

Хіти тижня. "Завтра він буде представлений Генеральному штабу і Збройним силам", - Міністр оборони Полторак дав характеристику генералу Хомчаку

п’ятниця, 24 травень 2019, 3:00

Про це все ще чинний міністр оборони заявив журналістам після засідання уряду в середу, , зазначають Патріоти України. "Генерал Хомчак - досвідчений генерал, досвідчений офіцер. Він вчора був призначений і завтра вранці він буде представлений Генеральн...

Хіти тижня. РФ створює юридичну базу для військового вторгнення в Україну

п’ятниця, 24 травень 2019, 2:00

Не виключаю, що Путін після парламентських виборів, переконавшись, що проросійська п'ята колона не сформувала парламентської більшості, і зміни стратегічного курсу України в бік НАТО і ЄС не відбудеться, може піти на одностороннє визнання квазіреспублік "