Будуть, як їхні скрепні друзі: ЄС може запровадити санкції проти Угорщини

Відносини Будапешту із Брюсселем вже давно залишають бажати кращого.
Відносини Угорщини та ЄС зовсім не ідеальні. Ілюстрація: Укрінформ.

ЄС може застосувати санкції проти Угорщини через ухвалення законів проти розвитку громадянського суспільства. Про це в ефірі "Прямого" сказав народний депутат України, віце-президент Парламентської асамблеї Ради Європи, голова комітету ПАРЄ з питань культури, освіти, науки і медіа Володимир Ар'єв, передають Патріоти України.

"В Угорщини дуже серйозні проблеми всередині Євросоюзу, з Брюсселем. Через дуже антидемократичні закони, які ухвалила угорська влада, зокрема проти громадянського суспільства, проти університету Сороса, громадських організацій і не тільки. Зараз ЄС стоїть на шляху до запровадження санкцій проти Угорщини", - заявив Ар'єв.

Він упевнений, що Україна має скористатися ситуацією і діяти асиметрично. "Ми маємо максимально посилити роботу з Євросоюзом і НАТО для того, щоб відповідний фідбек уже йшов від нас. Щоб з ними (Угорщиною) розмовляли їхні партнери, якими вони прикриваються", - вважає Ар'єв.


"Прибиральниця знайшла 5 варіантів передсмертних записок": Медведєв намагався накласти на себе руки, - ЗМІ

п’ятниця, 1 липень 2022, 17:12

За інформацією журналістів, колишній президент РФ намагався накласти на себе руки. Охоронець нібито виявив Дмитра Медведєва в стані алкогольного сп'яніння і зі зброєю в руці. Про це йдеться в сюжеті проекту FreeДом. Повідомляється, що саме охоронець ум...

Після звільнення одного українського міста Путіну загрожує смерть, - Піонтковський

п’ятниця, 1 липень 2022, 16:59

Якщо від російських окупантів буде звільнено український Херсон, то президенту РФ Володимиру Путіну загрожуватиме смерть, передають Патріоти України. Після того, як російська сторона зазнає поразок в Україні, очільник Росії може застрелитися, розповів ...