"Був таємний візит у Вашингтон Наришкіна, Бортнікова і Коробова. Приїхали і домовилися з нашим Трампушкою", - російський політолог

Деяких впливових росіян, щодо яких рекомендували застосувати санкції, перенесли у закриту частину доповіді, а опублікований список назвали "телефонною книгою" Кремля.

Андрій Піонтковський. Фото: Обозреватель.

Директор Служби зовнішньої розвідки РФ Сергій Наришкін, голова ФСБ Росії Олександр Бортніков та заступник начальника Генерального штабу збройних сил РФ Ігор Коробов за два дні до публікації санкційного списку США відвідали Вашингтон і домовилися з адміністрацією президента США Дональда Трампа змінити зміст документа, який було опубліковано. Про це в ефірі авторської програми головного редактора видання "ГОРДОН" Олесі Бацман на телеканалі "112 Україна" розповів російський політолог і публіцист, що живе у США, Андрій Піонтковський, передають Патріоти України.

"Відбувся таємничий візит трьох керівників російських спецслужб, про який у Вашингтоні дізналися з російських медіа. Наришкіна, Бортнікова і Коробова. Водночас двоє з них були під санкціями як військові злочинці. Вони приїхали до Вашингтона, про щось домовилися, мабуть, із нашим Трампушкою. І було опубліковано список, над яким довго сміялися", – розповів політолог.

Він зазначив, що деяких впливових росіян, щодо яких рекомендували застосувати санкції, перенесли у закриту частину доповіді, а опублікований список назвали "телефонною книгою" Кремля. "Але, утім, "телефонна книга" – це правильний список", – підкреслив він.

Хіти тижня. На це можна дивитися безкінечно: Волонтери показали знищення будинку одного з "міністрів" "ДНР" (відео)

п’ятниця, 18 вересень 2020, 23:55

Такої нахабності окупанти не очікували, тому вирішили взагалі замовчати цей факт. На Донбасі в місті Ясинувата на окупованій території згорів будинок так званого «міністра внутрішніх справ» «ДНР» Олексія Дикого. Українські військові змогли зняти на від...

Зрозуміти Лукашенка: Єрмак закликав до мудрості

п’ятниця, 18 вересень 2020, 23:41

Глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що Україна повинна зважувати свою реакцію на те, що відбувається в Білорусі. Про це він сказав в ефірі програми Свобода слова Савіка Шустера, передають Патріоти України.