Чекав недаремно: Ієрархи УПЦ (МП) таки приїхали на зустріч до президента України (доповнюється)

Як відомо зустріч на 14.00 була зірвана, через терміновий собор УПЦ (МП), де мали бути присутніми всі 80 з гаком князів церкви під загрозою відлучення від посад

Проукраїнське "крило" УПЦ напевно представляє на зустрічі й митрополит Олександр Драбинко

В Українському Домі почалася зустріч голови держави з представниками УПЦ, зразу після собору цього релігійного об'єднання, котре на догоду Москви розірвало євхаристичну єдність зі Вселенською патріархією, взявши фактично напрям на розкол. Скільки архієреєв УПЦ приїхало до Українського дому, і хто саме, наразі уточнюється.

Отже Президент України Петро Порошенко таки зустрівся з частиною ієрархів Російської православної церкви в Україні. Зустріч відбулася у закритому режимі в Українському домі.
Директор Національного інституту стратегічних досліджень Ростислав Павленко розповів журналістам, що на були присутні "представники РПЦ в Україні, з числа тих, хто підтримує об'єднання". Їх щонайменше було троє.
За словами пана Павленко, на зустрічі обговорювались різні питання, в тому числі, президент розповів про свої переговори зі Вселенським патріархом, а представники РПЦ в Україні висловили свою підтримку процесу отримання автокефалії.
"Досить велика частина єпископату Української православної церкви Московського патріархату виступає за створення єдиної Помісної православної церкви", - натякнув пан Ростислав. При цьому зазначив, що називати імена церковників наразі не варто, щоб не зашкодити процесу.

Також відомо, що представники УПЦ (МП) в Українському домі розповіли Петру Порошенко про тиск з боку свого керівництва. Периметр будівлі, де проходила зустріч, охороняли бійці Національної гвардії України.

Вибори, вибори: У столиці партія Зеленського вже програє політсилі Порошенка - соцопитування

вівторок, 26 травень 2020, 23:29

Ще рік тому нове обличчя "кварталівця" сприймалося більшістю киян як надія для України. Серед тих, хто візьме участь у виборах та вже визначився із своїм кандидатом, "Європейська солідарність" набрала майже 21% тоді, як "Слуга народу" – 18%. У порівня...

Винні колготки: Курйозна причина першої серйозної сварки Кейт Міддлтон і Меган Маркл (фото)

вівторок, 26 травень 2020, 23:29

Актриса не хотіла суворо дотримуватися правил придворного етикету. Герцогиня Кембриджська Кейт Міддлтон стала зіркою обкладинки нового випуску британського журналу Tatler, яка присвятила їй також окрему статтю «Катерина Велика» на своїх сторінках, пові...