Чекав недаремно: Ієрархи УПЦ (МП) таки приїхали на зустріч до президента України (доповнюється)

Як відомо зустріч на 14.00 була зірвана, через терміновий собор УПЦ (МП), де мали бути присутніми всі 80 з гаком князів церкви під загрозою відлучення від посад

Проукраїнське "крило" УПЦ напевно представляє на зустрічі й митрополит Олександр Драбинко

В Українському Домі почалася зустріч голови держави з представниками УПЦ, зразу після собору цього релігійного об'єднання, котре на догоду Москви розірвало євхаристичну єдність зі Вселенською патріархією, взявши фактично напрям на розкол. Скільки архієреєв УПЦ приїхало до Українського дому, і хто саме, наразі уточнюється.

Отже Президент України Петро Порошенко таки зустрівся з частиною ієрархів Російської православної церкви в Україні. Зустріч відбулася у закритому режимі в Українському домі.
Директор Національного інституту стратегічних досліджень Ростислав Павленко розповів журналістам, що на були присутні "представники РПЦ в Україні, з числа тих, хто підтримує об'єднання". Їх щонайменше було троє.
За словами пана Павленко, на зустрічі обговорювались різні питання, в тому числі, президент розповів про свої переговори зі Вселенським патріархом, а представники РПЦ в Україні висловили свою підтримку процесу отримання автокефалії.
"Досить велика частина єпископату Української православної церкви Московського патріархату виступає за створення єдиної Помісної православної церкви", - натякнув пан Ростислав. При цьому зазначив, що називати імена церковників наразі не варто, щоб не зашкодити процесу.

Також відомо, що представники УПЦ (МП) в Українському домі розповіли Петру Порошенко про тиск з боку свого керівництва. Периметр будівлі, де проходила зустріч, охороняли бійці Національної гвардії України.

"Одне з найблискучіших вторгнень у сучасній історії": В Україні судитимуть чилійця, який жив у Харкові і підтримував РФ (фото)

вівторок, 6 червень 2023, 19:29

До Дзержинського районного суду Харкова передали обвинувальний акт стосовно 55-річного громадянина Чилі, який декілька років жив у Харкові. Встановлено, що чоловік активно підтримував Росію на своїх каналах у Telegram і YouTube. Експертиза довела, що в...

Окупанти знищили комбайни в полі і видали їх за танки Leopard (відео)

вівторок, 6 червень 2023, 18:50

Російські окупанти заявили, що з ударного вертольота Ка-52 знищили українську бронетехніку під час контрнаступу. Відповідний ролик опублікувало Міноборони РФ. На кадрах видно, як керовані ракети влучають у техніку. Росіянам розповіли, що це нібито німе...