В.о. заступника голови Одеської обладміністрації Олександр Боровик пішов у відставку. Причиною стала заборона держслужбовцям мати якесь громадянство, крім українського, про що говориться в новому законі про держслужбу. Про це написав сам Боровик у своєму Facebook, інформують Патріоти України.
"Першого Травня вступив в силу новий закон про державну службу. Закон забороняє державним службовцям мати якесь громадянство крім Українського. Я ніколи не приховував того, що я громадянин Європейського Союзу ... Сьогодні я виходжу з державної служби і припиняю виконувати обов'язки заступника губернатора Одеської області.
При цьому я залишаюся його радником, і тепер я зможу ще більше сконцентруватися на роботі в Одеській міськраді, куди я був обраний 75 тисячами одеситів, і де я є єдиним позафракційним депутатом", - написав Боровик.
Також він повідомив, що уряд Німеччини надав йому "виключення з заборони на подвійне громадянство, яке діє в ФРН", щоб він міг попрацювати в Україні.
Боровик також висловив жаль, що закон про держслужбу містить заборону на подвійне громадянство.
На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...
Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...