Британська палата громад одноголосно схвалила поправки в законодавство, згідно з якими стосовно осіб, винних у порушенні прав людини, можуть бути введені санкції, включаючи, серед іншого, заморожування активів. Відповідний документ опублікований на сайті парламенту, передають Патріоти України.
"Ми повинні припинити закривати очі на криваві гроші м'ясників і деспотів, які занадто вільно проникли в британський бізнес, банки та нерухомість", - зазначив депутат Домінік Рааб під час обговорення законопроекту.
Законопроект аналогічний "акту Магнітського" в США. Він був названий на честь юриста фонду Hermitage Capital Сергія Магнітського, якого заарештували в 2008 році після того, як він розкрив корупційні схеми, до яких були причетні співробітники МВС. Через рік він помер в московському СІЗО, за офіційною версією, від гострої серцевої недостатності.
Глава Hermitage Capital Білл Браудер в твіттері назвав схвалення "поправки Магнітського" членами парламенту "найбільшим тріумфом". Він також заявив, що в разі, якщо законопроект пройде Палату лордів, Великобританія стане другою європейською державою, яка прийняла подібні зміни в законодавстві.
У грудні 2016 року "закон Магнітського" одноголосно прийняли депутати Естонії. У тому ж місяці США розширили дію цього закону на всі країни. У США він був прийнятий в 2012 році.
Після того, як стався витік деталей нового проєкту угоди про корисні копалини, президент України Володимир Зеленський наказав Службі безпеки провести розслідування. Під час нього працівників низки міністерств перевірили на детекторі брехні. Про це пише...
Німеччина, шокована непередбачуваною політикою Трампа, переглядає свою довіру до США як до надійного партнера. Країна володіє другим за величиною золотим запасом у світі, 37% якого (понад 1200 тонн) зберігається в Нью-Йорку. Ці запаси гарантують, що в ...