З 12 міст, з якими у Чернігова оформлені партнерські відносини, чотири - російські: Псков, Митищі, Ростов та Брянськ, повідомляють Патріоти України.
Міський голова Владислав Атрошенко вирішив припинити партнерство до закінчення війни між Україною та Росією. Зараз у мерії готують проект цього рішення, а також листи до екс-побратимів з проханням припинити російську агресію.
«Псков, Митищі, Ростов та Брянськ.
Коли мені доповіли, що з 12 міст, з якими у Чернігова оформлені партнерські стосунки 4 - російські, я відразу дав доручення готувати рішення про припинення дії цих угод.
Відповідний проект рішення я включив до порядку денного наступної сесії та пропонуватиму депутатам підтримати його.
В умовах військової агресії з боку Російської Федерації та окупацію частини української території існування російських "міст-побратимів" є неповагою до родин полеглих героїв за незалежну Українську державу.
В принципі, таке рішення мало б бути ухвалене як мінімум 2 роки тому...», - написав мер у соцмережі.
Реакція мерів Пскова та Брянська вже з'явилася в соціальних мережах. Обидва назвали рішення чернігівського колеги не обдуманим.
У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...
Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун. За його словами, після запровадження обмежень на продаж пального на автозаправних ста...