Чого ще чекати від підручного Х*йла? Міністр оборони Швеції звинуватив Шойгу у брехні

Політик прокоментував заяви міністра борони РФ, які прозвучали минулого тижня, про те, що НАТО має доступ до повітряного простору і територіальних вод Швеції та Фінляндії.

Петер Гультквіст. Фото:Інтерфакс

Міністр оборони Швеції Петер Гультквіст звинуватив свого російського колегу Сергєя Шойгу у поширенні неправдивої інформації про співпрацю Стокгольма з НАТО. Про це повідомляє видання The Local, зазначають Патріоти України.

Гультквіст відповів на заяви Шойгу, які прозвучали минулого тижня, про те, що НАТО має доступ до повітряного простору і територіальних вод Швеції та Фінляндії.

"Те, про що говорить російський міністр оборони - неправда. НАТО не має необмеженого доступу до фінських або шведських територіальних вод та повітряного простору" - сказав Гультквіст.

"Для заходження на нашу територію будь-якого іноземного державного судна або літака необхідний спеціальний дозвіл" - додав він.

Російський міністр посилався на угоду від травня 2018 року, за якою Фінляндія та Швеція надають доступ до повітря та води в обмін на участь у військових навчаннях НАТО та доступу до зброї Альянсу. За словами Гультквіста, це брехня.

"Швеція вільна від військових альянсів, і ми приймаємо власні рішення. Це був хибний опис", - зазначив шведський міністр.

Хутко зник: Де зараз знаходиться глава Чернівецької УПЦ МП, у якого проходили обшуки СБУ

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:53

Митрополит Чернівецької єпартії УПЦ МП Мелетій, у якого, за свідченням СБУ, під час обшуків з-поміж іншого було знайдено документи про російське громадянство, поїхав до Молдови. Фото Мелетія на богослужінні в Молдові з’явилися на сторінці єпископства У...

Чи дійсно Києво-Печерська лавра перейшла до ПЦУ: Міністр культури звернув увагу на деякі нюанси

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:29

Власність всієї Києво-Печерської лаври перебуває у володінні держави, але обтяжена угодами, укладеними в різні часи та на різних умовах. У Мінкульті повідомили, що на сьогодні мова не йде про передавання Києво-Печерської лаври до Православної церкви Ук...