Для новітніх бойових безпілотників вже побудували спеціальний ангар.

США виділили 950 мільйонів доларів для будівництва на території військової бази в Кимпія Стурза в Румунії ангара, в якому будуть розміщені бойові безпілотники ВПС США в Європі. Про це повідомляє defensenews.com, передають
Патріоти України.
Журналісти повідомляють, що військова база №71 в Кимпія Стурза одна з найсучасніших і в змозі одночасно прийняти цілу ескадрилью американських винищувачів F-16. Новий ангар спеціально призначений для прийняття бойових безпілотників (Unmanned Aerial Vehicle UAV) типу MQ-9 Reaper.
Раніше представники ВПС США в Європі повідомляли, що ангар може бути використаний як для безпілотників, так і для пілотованих бойових машин F-15 і A-10. Повідомляється також, що за технічними параметрами безпілотники в змозі подолати відстань в Севастополь і назад (близько двох тисяч кілометрів).
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою