Чи всі усвідомлюють наслідки? У Тбілісі впевнені, що Україна незабаром видасть Саакашвілі

В Мін'юсті та Головній прокуратурі Грузії неодноразово заявляли, що за останні роки кілька разів зверталися до українських колег з вимогою екстрадиції Саакашвілі, щодо якого порушено кілька кримінальних справ.

Михайло Саакашвілі. Фото: Голос Америки.

Головна прокуратура Грузії чекає від України остаточного рішення щодо екстрадиції Михайла Саакашвілі. Про це заявила в ефірі телекомпанії "Імеді" член прокурорської ради Грузії Натія Сонгулашвілі, передають Патріоти України.

"У сторони обвинувачення є достатньо доказів, які, ми вважаємо, мають стати підставою для позитивного рішення з питання його екстрадиції. Ми, як прокуратура, відправили всі можливі докази для створення правової основи для ухвалення цього рішення", - цитує Сонгулашвілі агентство "Інтерфакс-Україна".

Раніше в Мін'юсті та Головній прокуратурі Грузії неодноразово заявляли, що за останні роки кілька разів зверталися до українських колег з вимогою екстрадиції Саакашвілі, щодо якого порушено кілька кримінальних справ. На початку січня Тбіліський міський суд в одній зі справ заочно засудив Саакашвілі до трьох років позбавлення волі. Саакашвілі заявив, що його можуть видати Грузії вже наступного тижня.

"Болтун хуже шпиона": Царьов злив "секрети Путіна", розхвалюючи російських солдатів

середа, 21 лютий 2018, 17:51

"Чергове підтвердження": Царьов випадково проговорився про солдатів РФ, які зараз на Донбасі, пишк колишній український чиновник у своєму блозі. “Олег Царьов випадково видав військові секрети, у тому числі про те, що на Донбасі є російські солдати. На ...

Хіти тижня. "Путин очень много потерял. И главное - ответить в этой ситуации нечем", - Орєшкін про розром РФ у Сирії

середа, 21 лютий 2018, 17:00

"7 февраля в Сирии при попытке захвата нефтяного месторождения в результате удара артиллерии и авиации международной коалиции во главе с войсками США были уничтожены наемники из российской частной военной компании "Вагнер", - пише у своєму блозі на "Ап...