Чи всі усвідомлюють наслідки? У Тбілісі впевнені, що Україна незабаром видасть Саакашвілі

В Мін'юсті та Головній прокуратурі Грузії неодноразово заявляли, що за останні роки кілька разів зверталися до українських колег з вимогою екстрадиції Саакашвілі, щодо якого порушено кілька кримінальних справ.

Михайло Саакашвілі. Фото: Голос Америки.

Головна прокуратура Грузії чекає від України остаточного рішення щодо екстрадиції Михайла Саакашвілі. Про це заявила в ефірі телекомпанії "Імеді" член прокурорської ради Грузії Натія Сонгулашвілі, передають Патріоти України.

"У сторони обвинувачення є достатньо доказів, які, ми вважаємо, мають стати підставою для позитивного рішення з питання його екстрадиції. Ми, як прокуратура, відправили всі можливі докази для створення правової основи для ухвалення цього рішення", - цитує Сонгулашвілі агентство "Інтерфакс-Україна".

Раніше в Мін'юсті та Головній прокуратурі Грузії неодноразово заявляли, що за останні роки кілька разів зверталися до українських колег з вимогою екстрадиції Саакашвілі, щодо якого порушено кілька кримінальних справ. На початку січня Тбіліський міський суд в одній зі справ заочно засудив Саакашвілі до трьох років позбавлення волі. Саакашвілі заявив, що його можуть видати Грузії вже наступного тижня.

Хіти тижня. "Лидер чешских коммунистов обвинил в подавлении "Пражской весны"... Украину и украинцев", - Портников

субота, 18 серпень 2018, 23:55

Дивує тільки те, що такі шалені висловлювання звучать в країні, яка 50 років тому пережила радянську окупацію. І що в цій країні партія колишніх колабораціоністів не просто має фракцію в парламенті, але є необхідним фактором для існування уряду. "70 ле...

​Бацька наразі практично інвалід і вже готується передати Білорусь у спадок сину – російські ЗМІ

субота, 18 серпень 2018, 21:48

Кремль дуже розраховує прибрати «братську країну» до рук, якщо не за правління Олександра Лукашенка, то принаймні за його наступника. Тому найменші натяки на пертурбації на владному Олімпі Мінська притягують пильну увагу Москви. Весь політичний бомонд ...