Чи всі усвідомлюють наслідки? У Тбілісі впевнені, що Україна незабаром видасть Саакашвілі

В Мін'юсті та Головній прокуратурі Грузії неодноразово заявляли, що за останні роки кілька разів зверталися до українських колег з вимогою екстрадиції Саакашвілі, щодо якого порушено кілька кримінальних справ.

Михайло Саакашвілі. Фото: Голос Америки.

Головна прокуратура Грузії чекає від України остаточного рішення щодо екстрадиції Михайла Саакашвілі. Про це заявила в ефірі телекомпанії "Імеді" член прокурорської ради Грузії Натія Сонгулашвілі, передають Патріоти України.

"У сторони обвинувачення є достатньо доказів, які, ми вважаємо, мають стати підставою для позитивного рішення з питання його екстрадиції. Ми, як прокуратура, відправили всі можливі докази для створення правової основи для ухвалення цього рішення", - цитує Сонгулашвілі агентство "Інтерфакс-Україна".

Раніше в Мін'юсті та Головній прокуратурі Грузії неодноразово заявляли, що за останні роки кілька разів зверталися до українських колег з вимогою екстрадиції Саакашвілі, щодо якого порушено кілька кримінальних справ. На початку січня Тбіліський міський суд в одній зі справ заочно засудив Саакашвілі до трьох років позбавлення волі. Саакашвілі заявив, що його можуть видати Грузії вже наступного тижня.

Хіти тижня. Кремль змінює тактику: Як Росія змушує Україну припинити війну, - експерт (відео)

середа, 17 жовтень 2018, 11:30

Тепер Москва все звертає на Порошенка. Війна дуже сильно змінила українське суспільство. Про це в інтерв'ю розповів політтехнолог Олексій Ковжун, інформують Патріоти України. "23 відсотки населення брали участь у волонтерському русі. У Києві - 77 проце...

Хіти тижня. Для когось неочікувано, для когось прогнозовано: Порошенко звільнив Полторака зі служби

середа, 17 жовтень 2018, 11:00

Україна забов’язалася в ході реформ з 2019 року мати цивільного міністра оборони. Мабуть кращого цивільного Петро Олексійович не придумав. Президент Петро Порошенко звільнив главу Міноборони з військової служби. Про це Порошенко повідомив 13 жовтня під...