Чимсь новеньким повіяло з Берліну: Наступниця Ангели Меркель пропонує, щоб російсько-український конфлікт вирішили на рингу Кличко з Путіним

​На відміну від дуже серйозної Ангели, її наступниця має не лише гострий розум, пробивний характер, а й гострого язика. І Путіну з його фельдфебельськім гумором про шлюбну ніч обіцяє бути непереливки, як і його мас-медіа, одурілим від власної пропаганди.

56-річна Аннагрет Крамп-Карренбауер є близькою соратницею та наступницею Ангели Меркель на посту найбільшої партії Німеччини, нагадують Патріоти України. Правляча в Німеччині партія Християнсько-демократичний союз (ХДС) у драматичній боротьбі обрала її своїм наступним лідером «залізної канцлерки», котра вирішила завершити свою політичну кар’єру. Після перемоги вона підтвердила, що хоче стати канцлером Німеччини, коли Меркель звільнить і це крісло.

«Я багато читала про себе, що я міні, що я копія, продовження Меркель. Дорогі делегати, я стою перед вами така, яка є, і як мене сформувало моє життя», - заявила Крамп-Карренбауер.

Крамп-Карренбауер була прем'єр-міністром німецької землі Саар, а останній рік обіймала посаду генерального секретаря, тобто глави апарату ХДС.

Стосовно України вона, як Меркель, засуджує анексію Криму і російську агресію на Донбасі, виступає за дипломатію і антиросійські санкції.

«Потужна підтримка України, яку ми відчуваємо останні чотири роки, буде продовжена», - переконаний посол України в Німеччині Андрій Мельник.

Крім того, Крамп-Карренбауер заявила журналістам, що ЄС і США повинні обміркувати можливість заборони на заходження в європейські порти російським суднам, що базуються в Азовському морі. Чотири роки тому Крамп-Карренбауер жартувала про те, як завершити війну в Україні.

«І що вони там в Україні не пробували: і дипломатію, і постріли, а якщо запитати мене - все так просто. Беремо боксерський ринг, в один кут Кличко, в іншій Путіна, хто вистоїть десять раундів, той і переміг», - виявила почуття гумору німкеня.

"Повертаємося до того, про що вже говорили": Пристайко вказав на нюанс з перспективами вступу України в НАТО після війни

п’ятниця, 12 липень 2024, 19:15

Рішення щодо вступу України до НАТО залежатиме від мирного договору про завершення війни між Україною та Росією. Якщо в ньому буде пункт про позаблоковість нашої держави, то про членство в Альянсі більше не йтиметься. У такому разі програє тільки украї...

Є чотири причини: Селезньов пояснив, чому ресурс армії РФ не вичерпується

п’ятниця, 12 липень 2024, 19:00

Протягом останніх дев'яти місяців країна-агресор Росія веде активну наступальну кампанію та навіть збільшує кількість ділянок, де тривають гарячі бої. Це може свідчити про те, що противник має ресурс для ведення війни ще протягом кількох років, передаю...