Чимсь новеньким повіяло з Берліну: Наступниця Ангели Меркель пропонує, щоб російсько-український конфлікт вирішили на рингу Кличко з Путіним

​На відміну від дуже серйозної Ангели, її наступниця має не лише гострий розум, пробивний характер, а й гострого язика. І Путіну з його фельдфебельськім гумором про шлюбну ніч обіцяє бути непереливки, як і його мас-медіа, одурілим від власної пропаганди.

56-річна Аннагрет Крамп-Карренбауер є близькою соратницею та наступницею Ангели Меркель на посту найбільшої партії Німеччини, нагадують Патріоти України. Правляча в Німеччині партія Християнсько-демократичний союз (ХДС) у драматичній боротьбі обрала її своїм наступним лідером «залізної канцлерки», котра вирішила завершити свою політичну кар’єру. Після перемоги вона підтвердила, що хоче стати канцлером Німеччини, коли Меркель звільнить і це крісло.

«Я багато читала про себе, що я міні, що я копія, продовження Меркель. Дорогі делегати, я стою перед вами така, яка є, і як мене сформувало моє життя», - заявила Крамп-Карренбауер.

Крамп-Карренбауер була прем'єр-міністром німецької землі Саар, а останній рік обіймала посаду генерального секретаря, тобто глави апарату ХДС.

Стосовно України вона, як Меркель, засуджує анексію Криму і російську агресію на Донбасі, виступає за дипломатію і антиросійські санкції.

«Потужна підтримка України, яку ми відчуваємо останні чотири роки, буде продовжена», - переконаний посол України в Німеччині Андрій Мельник.

Крім того, Крамп-Карренбауер заявила журналістам, що ЄС і США повинні обміркувати можливість заборони на заходження в європейські порти російським суднам, що базуються в Азовському морі. Чотири роки тому Крамп-Карренбауер жартувала про те, як завершити війну в Україні.

«І що вони там в Україні не пробували: і дипломатію, і постріли, а якщо запитати мене - все так просто. Беремо боксерський ринг, в один кут Кличко, в іншій Путіна, хто вистоїть десять раундів, той і переміг», - виявила почуття гумору німкеня.

Вбивство "головного критика" Кадирова: Чеченський блогер може бути живим і перебувати під захистом шведської поліції

субота, 10 грудень 2022, 0:36

Чеченський блогер Тумсо Абдурахманов, про вбивство якого у Швеції повідомлялося 5 грудня, можливо, живий і перебуває під захистом шведської поліції. Про це повідомила пресслужба уряду Чеченської республіки Ічкерія за кордоном у коментарі "Кавказ.Реалії...

Росія розширює і модернізує свій ядерний арсенал - міністр оборони США

субота, 10 грудень 2022, 0:29

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що Москва "розширює і модернізує" свою ядерну зброю. Його коментарі прозвучали в той час, коли президент Росії Володимир Путін продовжує погрожувати всьому світові використанням ядерної зброї. Про це пише Sky New...