"Де Крим?!! Що ви з ним зробили?": Російський блогер показав знімки окупованого Коктебеля (фото)

Ілля Варламов опублікував світлини занедбаного, захаращеного, засміченого міста, що колись було осередком культури.

Раніше було так: багато зелені, широкі доріжки. Фото з відкритих джерел.

У мережі з'явилися фотографії окупованого Росією Коктебеля. Кримське містечко практично покинуте, туристів немає. Знімки безлюдноЇ набережної і невпізнанного міста опублікував російський блогер Ілля Варламов, повідомляють Патріоти України.

- Сьогодні Коктебель я не упізнав. Взагалі. Ви знаєте, це просто якась катастрофа. Жахливо прикро. Навіть не прикро, скоріше, шок і подив. Як таке могло статися? – написав він.

Нижче фотозвіт з коментарями блогера.

1. Це одна з річечок, які впадають у море. Тут добре видно стан сьогоднішнього Коктебеля. Русло повністю заросло і заболотилося.

2. Набережної в тому вигляді, в якому її пам'ятають багато туристів, більше немає.

3. Набережна сьогодні повністю втрачена. Тепер тут нагромадження самобуду, численні магазинчики, намети, пивнушки, якісь потворні скульптури та інший непотріб.

4. Скрізь продають випивку та активно закликають залити в себе коктебельський коньяк або, на худий кінець, солодкі кримські вина.

5. Сьогодні гуляти по Коктебелю стало неможливо. Від великої кількості візуального сміття, криків екскурсійних зазивал, попси з 90-х голова розколюється. Хочеться скоріше втекти звідси. Але втекти теж непросто. Треба вийти з лабіринту.

6. Ось це набережна.

7. Сьогодні так. Це теж набережна! Так, в деяких місцях вона повністю перекрита. Від колишньої краси не залишилося і сліду.

8. Вихід на пірс – через лабіринти наметів.

Влаштували пекло для слуг пекла: У Воронежі ракетним ударом уражено завод, що виробляє деталі для "Панцирів", "Іскандерів" та X-101 (фото, відео)

понеділок, 22 червень 2026, 13:24

У понеділок, 22 червня, у російському Воронежі внаслідок ракетного удару було уражено Воронезький завод напівпровідників, повідомляють моніторингові канали. На кадрах, знятих місцевими жителями, видно, як на території заводу сталася масштабна пожежа та...

Тепер може діяти як наземний роботизований комплекс: Відділ інновацій полку "Скеля" обладнав бронеавтомобіль «Новатор» опцією дистанційного керування (відео)

понеділок, 22 червень 2026, 13:10

Інженери 425-го окремого штурмового полку «Скеля» переобладнали бронеавтомобіль «Новатор», додавши опцію дистанційного керування для використання як наземний роботизований комплекс. Відео випробувань опублікували на YouTube-сторінці 425-го полку, перед...