"Дело было не в населении, а в правительстве, которое сдалось без боя": Блогер про показовий урок історії від Фінляндії та країн Балтії

Не завжди все може залежати від народу – часто долі простих людей і всієї нації вершать політичні еліти, які не завжди можна назвати такими.

Ілюстрація: ЖЖ

"Подумалось. Финляндия потеряла в войне с СССР 1% населения. Это очень много, это как для сегодняшней Украины 400000. В ничейный вариант никто не верил, все просто делали то, что могли", - пише у своєму блозі Максим Козаченко, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Балтийские страны по своим параметрам в сумме были та же Финляндия. Сдались без боя. Обошлось в треть населения, воевать потом пришлось все равно, воевали до середины 1950-х. Дело было не в населении, а в правительстве, которое сдалось без боя. Маннергейм прожил долго и неплохо. Те, кто сдали страны Балтии, - умерли в сталинских тюрьмах".

Мадяр продовжує політику Орбана: Угорщина знову блокує вступ України до ЄС, кинувши виклик решті держав євроспільноти

середа, 24 червень 2026, 6:33

Угорщина стала єдиною з 27 країною Євросоюзу, яка заблокувала важливий процедурний крок для подальшого просування заявок України й Молдови на членство у блоці. У вівторок, 23 червня 2026 року, у Брюсселі уряд Угорщини відклав погодження спільного європ...

На краю прірви? Російські пропагандисти почали моделювати втрату Криму

середа, 24 червень 2026, 6:24

У російському інформаційному просторі почали з'являтися сценарії можливої ізоляції окупованого Криму. Один із воєнних блогерів, якого пов'язують із Міністерством оборони РФ, опублікував схему під назвою «Кримський міст як кінцева мета блокади Криму». П...