"Денег нет?": У Захарченка вирішили урізати до мінімуму бандформування Гіві і Мотороли

Ці батальони були введені до складу російсько-терористичних військ за "особливими штатам" в якості "окремих підрозділів".

Віталій Захарченко. Фото: dialog.uaКомандування "1-го АК ДНР" ініціює перегляд оргштатної структури т.зв. "окремих батальйонів" - бандформувань типу "Сомалі"і "Спарта", якими до ліквідації керували бойовики з позивними Гіві і Моторола. Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомляє керівник Інформаційного спротиву Дмитро Тимчук, передають Патріоти України.

Він нагадує, що ці батальони були введені до складу російсько-терористичних військ за "особливими штатам" в якості "окремих підрозділів".

"Головна мета перегляду штатної структури - скорочення даних бандформувань до мінімуму, з метою доукомплетованія за рахунок звільнилася живої сили "лінійних частин", в яких спостерігається хронічний некомплект особовим складом", - йдеться у повідомленні.

За даними Тимчука, одночасно "військовій контррозвідці" віддано вказівку передбачити заходи щодо недопущення виявлення невдоволення в середовищі бойовиків даних підрозділів в ході проведених оргштатної заходів.

Крім того, командування "1-го АК ДНР" категорично зажадало від командирів частин і підрозділів при будь-яких обставинах провести комплекс заходів по відновленню підвищенню рівня боєздатності частин і підрозділів, виділених в так званий "оперативний резерв 1-ї черги"

Злоякісне утворення в організмі Європи: Голова МЗС Угорщини закликав Євроспільноту не заважати на одинці США розібратися з Данії щодо Гренландії

вівторок, 20 січень 2026, 7:33

Угорщина відмовляється підтримати спільну позицію Європейського Союзу щодо ситуації з Гренландією, про що під час пресконференції в Празі заявив міністр закордонних справ країни Петер Сіярто. На його словами, це питання є виключно двостороннім і не вхо...

Концерт Кобзона знов зібрав аншлаг, також висока утилізація автотранспорту та артилерії росіян: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 20 січня

вівторок, 20 січень 2026, 7:24

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 20.01.26 орієнтовно склали: