Держава дотує Пенсійний фонд на більшу суму, ніж виділяється на оборону і безпеку країни - Рева (відео)

Міністр пояснив, що у проекті пенсійної реформи не йдеться про скасування солідарної пенсії.

Андрій Рева. Фото:Корупція Інфо

Зараз держава дотує Пенсійний фонд на 141 млрд гривень, що більше, ніж виділяється на оборону. Про це у програмі "Політклуб" з Віталієм Портниковим на Еспресо.TV розповів міністр соціальної політики України Андрій Рева, інформують Патріоти України.

Рева пояснив, що у проекті пенсійної реформи не йдеться про скасування солідарної пенсії.

"За будь-яких умов базовим рівнем пенсійного забезпечення є солідарна система. Від 60 до 70% загальної пенсії - це солідарна система. Якщо вона буде розбалансована, і не буде забезпечувати базовий рівень власними доходами, тоді у всіх не буде пристойного рівня пенсій", - сказав Рева.

За його словами, Пенсійний фонд наполовину дотує держава. Зокрема, зараз держава дотує фонд на 141 млрд гривень. Це більше, ніж виділяється на оборону і безпеку країни, яка воює.

"Якщо так далі піде, то через кілька років виникне ситуація, коли нічим буде виплачувати навіть цей базовий мізерний розмір пенсії", - додав міністр.

Новий тренд: Чоловіків у Львові "відловлюють" біля церков, щоб вручити повістку у військкомат

понеділок, 4 липень 2022, 14:47

В Україні триває мобілізація чоловіків призовного віку другої черги. У Львові перед входом у церкви чоловікам видають повістки до військоматів. Про це повідомив у Facebook народний депутат Микола Княжицький, передають Патріоти України. «Сьогодні у Льво...

Виграли час: Арестович пояснив, чому оборона Лисичанська-Сєвєродонецька була успішною

понеділок, 4 липень 2022, 14:30

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович заявив, що оборона Сєвєродонецька та Лисичанська виконала головні завдання. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці, передають Патріоти України. За словами Арестовича, він з подивом виявив, що дех...