Держдепу США сподобалась ідея блокування російських кораблів у портах світу

Кораблі, які бувають в Криму або російських портах на Азові, можуть стати небажаними "гостями", наприклад, у Гамбурзі.

Російським кораблям варто забути про Гамбург? Ілюстрація: соцмережі.

У Держдепі США висловилися на підтримку ідеї щодо блокування кораблів, які бувають в Криму або російських портах на Азові. Про це заявив Джордж Кент, заступник помічника держсекретаря США, відповідальний за держави Східної Європи і Кавказу, включаючи Україну, передають Патріоти України.

«Можлива спадкоємиця Меркель на посту голови партії днями публічно висловилася за те, щоб порти держав-членів ЄС і США не допускали до себе кораблі, які бувають в Криму або російських портах на Азові. Якщо ти заходиш в такі порти, то не зайдеш, наприклад, в Гамбург. Це - та ідея, яку західним державам слід обговорити», - зазначив він.
Також, за словами дипломата, США разом з партнерами слід вивчити, хто був залучений в економічну і військову агресію, пов'язану з блокуванням Азово-Керченської акваторії, і додати до наступної хвилі санкцій цих людей і компанії. У той же час Кент наголосив на важливості конкретних кроків з боку ЄС, які США готові підтримати.

Росіяни бояться запросити Франциска: Папа і патріарх Кирило можуть зустрітись у Казахстані

вівторок, 5 липень 2022, 12:26

Папа Римський Франциск збирається відвідати Москву та Київ. Також є ймовірність, що він зустрінеться із московським патріархом Кирилом, який виправдовує звірства росіян. Зустріч може відбутися у Казахстані. Востаннє вони бачились у 2016 році на Кубі. П...

"Удар русских богов": Подружжя з Харкова продавали книги російського націоналіста (фото)

вівторок, 5 липень 2022, 12:14

56-річному харків'янину та його 57-річній дружині повідомили про підозру за фактом збуту творів, які пропагують культ насильства та жорстокості. Відповідну інформацію 4 липня було опубліковано у Харківській обласній прокуратурі, передають Патріоти Укра...