​До уваги СБУ: судно, що зайшло в Керч під монгольським прапором, змінило назву – вдалого полювання на пірата

Турецька компанія з сумнівною репутацією вирішила провернути брудну оборудку, намагаючись замаскувати злочин як від українських так і від турецьких компетентних органів
Судно "Марія" в порту Керчі

Патріоти України напередодні повідомляли, що два судна під «зручними прапорами» увійшли в порт окупованої Керчі, чим брутально порушили міжнародні морські закони.

В коментарі до зазначеної статті наш дописувач Antonio Fitterito виклав наступну інформацію. До заходу у Керч контрабандист змінив назву судна з MARIANA на «ліве» - Маria !!! «Вийдуть з порту знову повернуть MARIANA. Компанія турецька, відразу скажу «мутняча». Якщо хто знає кому і куди повідомити інформацію про судновласника, то передайте. Судновласник DABAK GAS & PETROLEUM MARITIME», - написав активіст.

Порушник намагався перестрахуватися. Справа в тому, що у випадку ідентифікації контрабандиста, судновласнику буває вигідніше кинути корабель, ніж оплачувати штрафи.

«Такі судна вносяться до міжнародної бази даних і в будь-якому порту світу його очікує відразу арешт. Його можна і в Україну виманити, через якусь компанію під виглядом завантаження і як тільки увійде, арештувати. Україна навіть собі його забрати може. Тут вже мусить працювати контррозвідка СБУ, це 100% контрабандисти. Прапор взагалі недавно на монгольський змінили 01.11.2015 року. До цього був прапор Sierra leone», - додає Antonio Fitterito

«Зазвичай з таким прапором розплата судном, багато рідше грошима, ніколи санкціями (до країни прапора.-ПУ», - додає в своєму інший коментатор - Dennis Japanese.

Цим могло б все і обмежитися, коли б компанія-порушник мала російську, білоруську, казахстанську, чи власне монгольську реєстрацію. Та і з Туреччиною певно не було б проблем, станься це кількома місяцями раніше. Адже саме турецькі власники найчастіше порушували міжнародне морське право, щодо окупованого Криму, до інциденту з російським СУ-24. Наразі Анкара у пику Москві може влаштувати «показову розправу» з контрабандистом, давши законний хід кримінальній справі.

«Близько 300 суден плавають під прапором Монголії і займаються перевезенням вантажів. Нельсонівський інститут міжнародних відносин звинуватив Монголію, другу за величиною території країну, яка не має виходу до моря, в нарощуванні своєї морської присутності в Сінгапурі, де базується значна частина суден, що використовують монгольський прапор», - зазначає наш дописувач Offsider.

«Ось китайські тріади і використовують цей прапор, а Сінгапур ще той кландайк злочинності, піратства і тероризму. Серйозний судновласник, ніколи не поставить судно під монгольський прапор. дуже вже він «дешевий» і не респектабельний. Такими прапорами в основному користується російська і українська мафія. Люблять вони ще й камбоджійський прапор дуже. Так що 100% судновласник мутний», - ще додає Antonio Fitterito.

Путін піднімає ставки: РФ створила ракету "Орешник", порушивши домовленості укладені з США, - Forbes

п’ятниця, 22 листопад 2024, 23:55

Балістична ракета середньої дальності "Орешник", якою РФ 21 листопада атакувала Дніпро, була створена "підступними" порушниками Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності від 1987 року. Про це пише Forbes, передають Патріоти України. Жур...

"Основна подія": Британська розвідка назвала фактор, що змінив характер російсько-української війни

п’ятниця, 22 листопад 2024, 23:25

За 1000 днів конфлікту Повітряно-космічні сили Росії, незважаючи на технологічну та чисельну перевагу, не змогли домогтися переваги в повітрі над Україною, передають Патріоти України з посиланням на Міністерство оборони Великобританії у X (Twitter). "О...