"Дональд Трамп не може забезпечити безпеку Ізраїлю і Україні", - Портников (відео)

Росія тільки шукає приводу, щоб полегшити Ірану і "Хезболлі" розгортання їхніх позицій у Сирії.

Віталій Портников. Фото: Фейсбук.

Президент США Дональд Трамп зацікавлений у тому, щоб Іран не закріпився в Сирії, проте президент РФ Володимир Путін не може цього йому забезпечити. Таку думку висловив 29 вересня політичний оглядач Віталій Портников в ефірі телеканала "Еспресо", передають Патріоти України.

"По-перше, у Путіна немає такого впливу на Іран. А по-друге, після російсько-ізраїльського конфлікту стало ясно, що Росія не хоче цього забезпечувати. Вона тільки шукає приводу, щоб полегшити своїм союзникам, Ірану і [шиїтському угрупованню] "Хезболлі", розгортання позицій в Сирії, які будуть загрожувати самому існуванню Держави Ізраїль. У цьому є розбіжність між ізраїльськими та американськими інтересами, з одного боку, та російськими – з іншого", – підкреслив він.

На думку Портникова, Росія готова надати Ірану і "Хезболлі" всі можливості, щоб атакувати Ізраїль. "США і Ізраїль хочуть, щоб цього не відбулося, але США не можуть ніяк на Росію тут вплинути. Про що домовлятися? Треба чітко сказати, що в російсько-американських відносинах Трамп зазнав нищівної поразки. І це буде віддзеркалюватися і на нашій безпеці, і на безпеці Ізраїлю, і ще невідомо, на чиїй більше", – заявив журналіст. Він уточнив, що водночас Трамп діє згідно з американським законодавством і побажаннями Конгресу, продовжуючи і посилюючи санкції щодо Росії. "Урешті-решт це дасть свій ефект, питання в тому, скільки років буде потрібно Україні та іншим країнам, щоб дочекатися краху путінського режиму", – підсумував Портников.

"Азербайджанські війська прорвали фронт, і цей пролом Вірменії вже нічим закрити", - Бутусов про ситуацію в Нагірному Карабаху

понеділок, 19 жовтень 2020, 16:15

"27 вересня почався наступ Азербайджану в Карабасі і через три тижні на південному фронті азербайджанські війська прорвали фронт і цей пролом Вірменії вже нічим закрити. Вірніше, у Вірменії залишаються мотивовані бійці, залишається особистий героїзм, а...